A bejelentkezéshez kérjük adja meg adatait:







A Peg Perego Prima Pappa Zero etetőszék ultramodern és élénk színű dizájnnal lep meg minket.
0-36 hónapos gyermekek számára ajánlott (legfeljebb 15 kg-os súlyhoz).
Az EN 12790 európai szabvány szerint; EN 14988/2017.
Tulajdonságok:
- Dupla tálca - evéshez és játékhoz, 2 helyzetben állítható, védelemmel, amely megakadályozza, hogy a gyermek keresztbe tegye a lábát a szék oldalán;
- Levehető és mosható tálca (mosogatógépben mosható);
- Állítható magasságú szék 7 különböző helyzetben;
- 5 pontos biztonsági öv, állítható magasságban;
- A háttámla 5 helyzetben állítható, a lábtartó pedig 3 helyzetben dönthető;
- Anatómiai elválasztóval a lábakhoz a nagyobb biztonság érdekében;
- 4 kerékkel felszerelve, közülük 2 lezárható.
- Kompakt, egyszerű lezárás, az alapon található gombok segítségével;
- Jól bélelt burkolat a maximális kényelem érdekében
- Könnyen tárolható - összehajtva; kevés helyet foglal el;
- Ez egy díjnyertes több étkező szék, köszönhetően a magas szintű kényelemnek és biztonságnak.
| Általános információk | |
| Stílus | Hordozható |
| Anyag | Műanyag Fém |
| Szín | Piros |
| Biztonság | |
| Életkor | 3 év |
| Maximális támogatott súly | 15 kg |
| Szabályozható magasság | 7 pozíció |
| Háttámla dőlés | 5 pozíció |
| Fő jellemzők és kiegészítők | |
| Főbb jellemzők | Állítható |
| Kiegészítők: | Kivehető tálca |
| Méretek | |
| Szélesség | 55 cm |
| Magasság | 104.5 cm |
| Mélység | 75.5 cm |
| Súly | 7.6 kg |
| Szélesség összehajtva | 55 cm |
| Mélység összehajtva | 30 cm |


