TP-LINK
Deco X20 AX1800 Whole Home Mesh Wi-Fi 6 Vezeték nélküli rendszer (1db-os)
51.200 Ft
63.040 Ft
63.040 Ft
A bejelentkezéshez kérjük adja meg adatait:








| Műszaki adatok | |
| Elektromos hálózat | 230-240 V | 50 Hz |
| Teljesítmény | 300 W |
| Rezgésszám | 22000-40000 min^-1 |
| Rezgési szög | 3.2 ° |
| Csiszolópapír mérete | 93 mm x 93 mm x 93 mm |
| Logisztikai adatok | |
| Hosszúság | 350 mm |
| Szélesség | 103 mm |
| Magasság | 109 mm |
| Egyedi csomagolás bruttó súlya | 3.9 kg |
| Termék súlya | 1.5 kg |


