A bejelentkezéshez kérjük adja meg adatait:







| Kijelző | |
| Előlapi kamerasziget formája | Kör |
| Kijelző felbontása | Full HD 2400 × 1080 |
| Kijelző pixelsűrűség | 407 PPI |
| Kijelző mérete | 6,5 " (16,51 cm) |
| Kijelző tulajdonságai | Gorilla Glass, HDR10+ |
| Kijelző képfrissítési gyakorisága | 120 Hz |
| Kijelző mérete | 6,5" és nagyobb |
| Kijelző típusa | AMOLED |
| Kijelző felbontása | FullHD |
| Fényképezőgép | |
| Hátlapi (fő) kamera felbontása | 12 Mpx |
| Hátlapi kamerák száma | 3 × |
| Teleobjektíves kamera felbontása | 8 Mpx |
| Az elülső kamera fényereje | f/2,2 |
| Maximum videó felbontás | 3840 × 2160 (4K Ultra HD) |
| Optikai zoom | 3× |
| Kamera funkciói | Optikai zoom, Vaku |
| Fényképezőgép típusa | Széles látószögű , Teleobjektív |
| Széles látószögű kamera felbontása | 12 Mpx |
| Teleobjektíves kamera rekesznyílása | f/2,4 |
| Képstabilizálás | Optikai (OIS) |
| Előlapi kamera felbontása | 32 Mpx |
| Hátsó (fő) kamera rekesznyílása | f/1,8 |
| Széles látószögű kamera rekesznyílása | f/2,2 |
| Előlapi kamerák száma | 1 × |
| Maximális fényerő | f/1,8 |
| Támogatott felbontások és képkockasebesség (FPS) | 1080p (Full HD) 30fps, 1080p (Full HD) 60fps, 2160p (4K) 30fps, 2160p (4K) 60fps |
| Telefon márka/model | |
| Telefonmárka | SAMSUNG |
| Telefon modell | Galaxy S20 FE |
| Konstrukció és szín | |
| Mélység | 8,4 mm |
| Magasság | 159,8 mm |
| Védettség | Vízálló |
| Súly | 190 g |
| Kialakítás | Érintőképernyő |
| Szín | Menta |
| Védettségi fokozat | IP68 |
| Szélesség | 74,5 mm |
| Alapvető paraméterek | |
| Kijelző átmérője | 6,5" |
| Kijelző felbontása | 2400 × 1080 |
| Belső tárhely mérete | 128 GB |
| Kártya konfiguráció | Hibrid |
| Operációs rendszer | Android |
| Rendszermemória (RAM) | 6 GB |
| Megjelenés éve | 2020 |
| SD-kártyahely | Igen |
| Kijelző mérete | 6,5" és nagyobb |
| Előlapi kamera felbontása | 32 Mpx |
| Hátlapi kamera felbontása | 12 Mpx |
| Akkumulátor-kapacitás | Közepes |
| Kommunikáció és hálózat | |
| Támogatott hálózati típus | EDGE (2.5G), GSM/GPRS (2G), HSPA (3.5G), LTE (4G), UMTS/CDMA (3G) |
| Másodlagos SIM kártya típus | Nano SIM |
| Vezeték nélküli technológiák | Bluetooth, GPS, NFC, WiFi |
| Elsődleges SIM kártya típusa | Nano SIM |
| Rendszer | |
| Operációs rendszer verziója | Android 10 |
| Operációs rendszer | Android |
| Felhasználói felület | Samsung One UI |
| Csatlakozók és érzékelők | |
| Érzékelők | Digitális iránytű (mágneses érzékelő), Fényérzékelő, Giroszkóp, Közelségérzékelő, Mozgásérzékelő (gyorsulásmérő, G-szenzor) |
| Csatlakozók | USB-C |
| Funkciók | |
| Tulajdonságok | Fordított vezeték nélküli töltés, Gyors vezeték nélküli töltés, Gyorstöltés, MMS támogatás, OTG, Ujjlenyomat-olvasó a kijelzőn, Vezeték nélküli töltés |
| Töltés és akkumulátor üzemidő | |
| Max. vezeték nélküli töltési teljesítmény | 15 W |
| Akkumulátor kapacitása | 4 500 mAh |
| Töltési teljesítmény | 25 W |
| Cserélhető akkumulátor | Beépített akkumulátor |
| Fordított töltés max. teljesítménye | 4,5 W |
| Memória és teljesítmény | |
| Belső memória | 128 GB |
| Processzor típusa | Qualcomm Snapdragon 865 |
| Rendszermemória (RAM) | 6 GB |
| Processzor frekvencia | 2,8 GHz (2 800 MHz) |
| Maximum memóriakártya kapacitás | 1 000 GB |
| Grafikus gyorsító | Adreno 650 |
| Memóriakártya típusa | Micro SD |
| Processzormagok száma | 8 × |
| Processzor címke | Qualcomm |
| Csomag tartalma | |
| Tartozékok a csomagban | Töltő (adapter kábellel) |
| Mobile Device Management (MDM) | |
| Mobile Device Management (MDM) | Samsung Knox |


