Samsung Galaxy S26/26+
Dizájn
Bemutatjuk az új kamerazóna-kialakítást, amely bármely kézben tökéletesen mutat és kiváló érzetet nyújt.
Teljesítmény
Egyedi fejlesztésű processzorunk kiemelkedő sebességet, folyamatos vizuális élményt és olyan teljesítményt nyújt, amely a játékban mindig egy lépéssel előrébb tartja.
Nightography videófelvétel
Az AP-alapú képfeldolgozás világosabbá teszi a jeleneteket, kiemeli a részleteket és csökkenti a zajt még sötét környezetben is.
Photo Assist
Gyorsan és egyszerűen szerkesztheti fényképeit természetes nyelven megfogalmazott utasításokkal, a többit pedig a Galaxy AI elvégzi Ön helyett.
Az epikus küldetésektől a valós idejű többjátékos élményig az egyedi fejlesztésű processzor villámgyors sebességet biztosít, és egy testreszabott Image Booster rendszert is működtet, amely segít, hogy a tartalom éles és élénk legyen. Emellett a fejlett NPU 38%-os teljesítménynövekedése és a 23%-kal simább képi megjelenítés gondoskodik arról, hogy játék közben mindig egy lépéssel előrébb járjon.
Tegye még jobbá a vizuális élményt
Lássa a teljes spektrumot. A továbbfejlesztett szín- és fénymegjelenítés, amelyet a fejlett mobil Digital Natural Image motor (mDNIe) támogat, akár négyszer jobb feldolgozási pontosságot kínál a gazdagabb tónusok érdekében. Ez jelentős grafikai teljesítménynövekedést eredményez. A ProScaler az AI-alapú képfeldolgozás fejlesztéseinek köszönhetően minden képkockának megadja a megérdemelt hatást, valósághű részleteket jelenítve meg az igazán magával ragadó élményhez.
Gyors feltöltés
A napja megszakítás nélkül folytatódhat. A gyors vezetékes töltés segít, hogy a lehető legrövidebb idő alatt újra teljes erőre kapcsoljon – körülbelül 30 perc alatt akár 69%-ra –, így tartani tudja a saját tempóját.
Tárhely a mindennapi pillanatokhoz
A Galaxy S26 és S26+ 12 GB memóriával és két tárhelyopcióval érhető el: 256 GB vagy 512 GB, így az Ön telefonhasználati szokásaihoz leginkább illő kapacitást választhatja. Válassza a 256 GB-os verziót kedvenc fotói és a mindennap szükséges alkalmazások tárolásához. Vagy váltson 512 GB-ra, ha szeret játszani, gyakran készít nagy felbontású fotókat, vagy nagyobb alkalmazásokat tölt le anélkül, hogy ez lassítaná a telefont.
| Általános tulajdonságok |
| Telefon típusa | Okostelefon |
| SIM kártya foglalat | Dual SIM |
| SIM típus | Nano SIM |
| Operációs rendszer | Android |
| Kapcsolódás | Bluetooth Wi-Fi GPS NFC Vezeték nélküli töltés |
| Bluetooth verzió | 6.0 |
| Processzor model | Exynos 2600 |
| Processzormagok száma | 10 |
| Processzor frekvencia | 2.76 GHz 3.8 GHz |
| Érzékelők | Gyorsulásmérő Barométer Giroszkóp Ujjlenyomat Közelség érzékelő Fényérzékelő Geomágneses érzékelő |
| Csomag tartalma | Telefon SIM-kulcs C típusú USB adatkábel |
| Szín | Fekete |
| Energiahatékonysági osztály | A energiaosztály |
| Méretek | 75.8 x 7.3 x 158.4 mm |
| Súly | 190 g |
| SAR (W/kg) | Fej: 0.775 W/kg Test: 1.221 W/kg |
| Megjelenés | 2026 |
| Technológia | 2G 4G 3G 5G |
| Védelem | Porálló Water-Resistant |
| RO-ALERT | Igen |
| Kijelző |
| Kijelző mérete | 6.7 inch |
| Kijelző típusa | Dynamic AMOLED |
| Felbontás (pixel) | 3120 x 1440 |
| Kijelző jellemzői | 516 ppi 120 Hz-es képfrissítési sebesség Corning® Gorilla® Glass Victus 2 2600 nit |
| Memória |
| Belső memória | 256 GB |
| RAM memória | 12 GB |
| Csatlakoztathatóság |
| Wi-Fi szabvány | 802.11 a/b/g/n/ac/ax/be |
| Portok | USB Type C |
| Fotó, videó |
| Kamerák száma | 3 |
| Fő kamera felbontása | 12 MP Ultrawide 50 MP Wide 10 MP Telephoto |
| Másodlagos kamera felbontás | 12 Mpx |
| Videó felbontás | Full HD 4K 8K |
| Fotó/video tulajdonságok | Auto focus Arcfelismerés Panoráma HDR Portré mód Időzítő |
| Vaku | Igen |
| Tápellátás |
| Töltő tartozék | Nem |
| Akkumulátor típusa | Li-Ion |
| Akkumulátor kapacitása | 4900 mAh |