Galaxy S25 Ultra
Ultraerős titán
Az erős titánkeretbe burkolt Galaxy S25 Ultra mindig védett marad.
A Galaxy eddigi legkeményebb üvege
A tartós Corning® Gorilla® Armor 2 kijelzőüveggel megerősítve készen áll a Galaxy védelmére.
Ne félj a víztől!
Az IP68-as minősítésnek köszönhetően a víz- és porállóságnak köszönhetően ezt a Galaxyt messzebbre viheted, mint gondoltad volna.
Hívd életre az AI telefonok új generációját az AI partnereddel, amely egy lépéssel az igényeid előtt jár! Csak adj teret a természetes beszélgetésnek, és ellenőrizd könnyedén a mindennapi feladatokat!
Nyomd meg, beszélj és kész!
Zökkenőmentesen elvégezheted feladataidat anélkül, hogy váltogatnod kellene a különböző alkalmazások között. Egyszerűen csak nyomd meg hosszan az oldalsó gombot, és a Google Gemini számára köznapi nyelven mondd el, mire van szükséged, a Google Gemini pedig egy menetben elintézi a dolgokat.
Válts élőre, kapj válaszokat a kérdéseidre!
Beszélgess szabadon a Gemini Live rendszerrel, hogy ötleteket gyűjts vagy prezentációkra készülj fel: képeket csatolva és valós idejű válaszokat kapva, amelyek alkalmazkodnak a beszélgetés stílusához!
Személyre szabott tájékoztatások a napodhoz
Személyre szabott tájékoztatás egész nap a teljesen új Now Brief, napi riport jóvoltából.
Kezdd a reggelt az előtted álló nap áttekintésével, például a legfrissebb Energiaszint ellenőrzésével és a zsúfolt napirendre való emlékeztetővel! Este pedig a napi aktivitással kapcsolatos információkkal összegezheted a nap eseményeit.
Az S Pennel éppen néhány dubaji csokit karikáznak be. A Google keresősávja, alatta pedig az AI áttekintés találatai láthatók.
Karikázd be, keresd meg! Hallgasd meg, találd meg!
A Google által támogatott Bekarikázással keresés funkcióval azonnal bármit megkereshetsz a képernyőn. Karikázd be a kívánt objektumot – legyen az kép, videó vagy szöveg – az ujjaddal vagy az S Pennel, és az AI áttekintés találatai azonnal megjelennek! Az éppen hallgatott dalra is rákereshetsz anélkül, hogy másik alkalmazásra kellene váltanod.
Játssz le, énekelj vagy dúdolj el egy dalt, és a Google megkeresi, majd megjeleníti az előadó nevével és a dal címével kapcsolatos találatokat.
Egy hangstúdió a kezed ügyében
Az alanyokról készült felvételek közepén hanghullámok láthatóak. A hangsávszerkesztőben a nem kívánt zajok 0 és mínusz 100 között csökkenthetők. Mínusz 100-nál a Néma lehetőség van kiemelve.
A hangsávszerkesztő segítségével könnyedén kiszűrheted a nem kívánt háttérzajokat a videóidból, és megoszthatod őket. A Galaxy AI finomhangolja a hangot a különböző hangtípusok, például hangok, zene, szél és egyéb hangok beállításával.
| Általános tulajdonságok |
| Telefon típusa | Okostelefon |
| SIM kártya foglalat | Dual SIM |
| SIM típus | Nano SIM |
| Operációs rendszer | Android |
| Kapcsolódás | Bluetooth Wi-Fi GPS NFC Vezeték nélküli töltés |
| Processzor model | Qualcomm Snapdragon 8 Elite |
| Processzormagok száma | 8 |
| Csomag tartalma | Telefon |
| Szín | Jetblack |
| Méretek | 77.6 x 8.2 x 162.8 mm |
| Súly | 218 g |
| SAR (W/kg) | Fej: 1.246 W/kg Test: 1.420 W/kg |
| Megjelenés | 2025 |
| Technológia | 2G 4G 3G 5G |
| Védelem | Porálló Water-Resistant |
| RO-ALERT | Igen |
| Kijelző |
| Kijelző mérete | 6.9 inch |
| Kijelző típusa | Dynamic AMOLED |
| Felbontás (pixel) | 3120 x 1440 |
| Kijelző jellemzői | 120 Hz-es képfrissítési sebesség 2600 nit qHD+ |
| Memória |
| Belső memória | 1 TB |
| RAM memória | 12 GB |
| Csatlakoztathatóság |
| Portok | USB Type C |
| Fotó, videó |
| Kamerák száma | 4 |
| Fő kamera felbontása | 10 MP Telephoto 50 MP Ultrawide 200 MP Wide 50 MP Periscope Telephoto |
| Másodlagos kamera felbontás | 12 Mpx |
| Videó felbontás | Full HD 4K 8K |
| Vaku | Igen |
| Tápellátás |
| Akkumulátor kapacitása | 5000 mAh |