Egyszerű. Hatékony.Ismerje meg a Galaxy S25 és S25+ modelleket. Karcsú, prémium kivitel, erős alumínium keretben, lenyűgöző kijelzővel és kifinomult kamerával. Most még vékonyabb, így kényelmesebb a fogása.
Nagy és még nagyobbKarcsúbb kialakítás, jobb választás. A Galaxy S25 és S25+ egyaránt a legerősebb processzorral, optimalizált akkumulátor-élettartammal és a leginnovatívabb AI technológiával rendelkezik. Legyen merészebb a Galaxy S25+ 6,7 hüvelykes kijelzőjével.
Stílusos és tartósArmor Aluminium keret A könnyű alumínium kerettel a Galaxy S25 és S25+ tartósak, és úgy tervezték őket, hogy bárhová magaddal vihesd.
Üveg, ami ellenállásra születettFokozott védelem a Corning® Gorilla® Glass Victus® 2 üveggel.
Vízálló kivitelIP68 minősítésű, a Galaxy S25 és S25+ nemcsak nedvesség ellen zártak, hanem porállóak is.
Hívd el a mobil mesterséges intelligencia következő korszakát a partnereddel, az AI-val, amely egy lépéssel minden igényed előtt jár. Csak engedd, hogy a természetes beszélgetés vezesse az utat, így könnyedén elvégezheted a mindennapi feladatokat.
Nyomsz, beszélsz, kész.Zökkenőmentesen tudja befejezni a feladatait, anélkül, hogy váltogatnia kellene a különböző alkalmazások között. Egyszerűen lenyomja az oldalsó gombot, hogy elérje a Google Gemini-t segítségért.
Közvetlen hozzáférés, azonnali válaszokat kap.Kérheti Geminétől, hogy élőben adjon segítséget prezentációkhoz vagy tanuláshoz szabad beszélgetés formájában, vagy csatolhat képeket, amelyeket az elemzésre használ.
Személyre szabott összefoglalók az egész napra.Személyre szabott összefoglalókat kap a nap folyamán a Now Brief funkcióval. A napját egy rövid áttekintéssel kezdi, például a legfrissebb Energy Score ellenőrzésével és a sűrű programra vonatkozó emlékeztetőkkel. Este pedig áttekinti az egész nap eseményeit, statisztikákkal és információkkal a tevékenységéről.
Kijelöl és hallgat, majd találA Kijelölés és keresés a Google-lal lehetővé teszi, hogy bármit gyorsan megkeressen a képernyőjén, és AI által készített összefoglalók segítségével gyorsabb információhoz jusson. Csak jelöljön ki egy objektumot – legyen az kép, videó vagy szöveg – az ujjával, és azonnali találatokat kap. Akár egy pillanatnyilag hallott dalt is megkereshet anélkül, hogy váltania kellene az alkalmazások között.
Kéznél lévő audióstúdióKönnyedén megszabadulhat a nem kívánt háttérzajtól a videóiban, és megoszthatja azokat az Audio Eraser segítségével. A hangját különböző típusok, például hangok, zene, szél és még sok más beállításával szabályozhatja.
Rövid videók erőfeszítés nélkülEgyszerűen az Auto Trim gombra kattintva készíthet rövid videókat (reels). A mesterséges intelligencia felismeri a kulcsfontosságú eseményeket, és készre vágott klipekké alakítja őket, amelyek azonnal megoszthatók.
Az egészség jövője, most már személyre szabvaKövesse egészségügyi céljait az Energy Score segítségével. Szinkronizálja Galaxy Watch-szal vagy Ring-gel, és személyre szabott információkat és javaslatokat kap, például az alvás, a fizikai aktivitás és a pulzus elemzését.
Védelem az eszközönA Personal Data Engine összegyűjti és feldolgozza alapadatait, majd személyre szabott javaslatokat kínál. Titkosítja az adatokat, és a Knox Vault segítségével az eszközén tárolja őket, így mások számára hozzáférhetetlenek maradnak.
IrányításÖn irányítja a Galaxy AI működését. Dönthet arról, hogy az adatfeldolgozás az eszközön vagy a felhőben történjen.
Csatlakoztatott biztonságTovább fejlesztettük a Galaxy csatlakoztatott eszközeinek biztonságát a Knox Matrix Trust Chain technológiával. Mostantól közvetlenül a Galaxy okostelefonjáról figyelheti más eszközök biztonságát.
A legfejlettebb, AI-alapú ProVisual motorA ProVisual motor most a rendkívül erős processzor által lett továbbfejlesztve. Tapasztalja meg a kreatív, fejlett képrögzítési, megjelenítési és szerkesztési rendszert, amelyet látni kell, hogy elhiggye.
Páratlan Nightography videók. Kevesebb képzaj, több tisztaság.Most már 10 bites, továbbfejlesztett HDR-ben is filmezhet a lenyűgöző videóélményért. A fejlett processzorunk precíz képzaj-eltávolítást is biztosít, ami azt jelenti, hogy nem kell aggódnia a szemcsés éjszakai felvételek miatt.
Lenyűgöző portrék, minden alkalommalÖn látható. Akárcsak a kameránk, amely a továbbfejlesztett Object-aware Engine segítségével alkalmazkodik a különböző fényviszonyokhoz. Pontosan rögzítheti a bőrtónusokat és a textúrákat úgy, ahogyan a szeme látja azokat.
Szűrők kizárólag ÖnnekÉletet adhat fényképeinek a saját, személyre szabott szűrőivel. A Galaxy AI elemezni fogja kedvenc fényképét, és létrehoz egy szűrőt, amely tökéletesen visszaadja a jelenetet. Használja azonnal, vagy tovább személyre szabhatja, hogy illeszkedjen hangulatához, például a telítettség, a fényerő és még sok más beállítás módosításával.
Villámgyorsan rögzített fényképekA fejlett ProVisual motor és az érzékelő együttműködve magas minőségű képeket biztosít még rövid expozíciós idők mellett is, így mozgó témákat is élesebben örökíthet meg.
A legerősebb processzor, kifejezetten a Galaxy számára tervezveBemutatjuk legerősebb processzorunkat, kifejezetten a Galaxy számára testreszabva. A valós idejű világítás-szimuláció és a Vulkan-optimalizálás révén merüljön el az akcióban, rendkívül sima játékélményt biztosítva a Snapdragon® 8 Elite for Galaxy mobilplatformnak köszönhetően.
Pontosságjavítás. Érezze a különbséget.A megjelenített kép minősége még lenyűgözőbb a beépített ProScaler segítségével. A mesterséges intelligencia algoritmusának feldolgozása magas felbontású nézési élményt biztosít anélkül, hogy Önnek a kijelző beállításait kellene módosítania.
Páratlan akkumulátor-élettartamAz úttörő mDNIe technológiának, a testreszabott processzornak és a szoftveroptimalizációnak köszönhetően a Galaxy S25 és S25+ akkumulátorhasználati ideje javított, így órákon át élvezheti a videónézést.
Akár 512 GB tárhelyTároljon mindent 12 GB memóriával és akár 128 GB, 256 GB vagy 512 GB tárhellyel a Galaxy S25 készüléken, vagy válasszon 256 GB vagy 512 GB tárhelyet a Galaxy S25+ készüléken.
Now BarKözvetlen hozzáférést kap Now Brief értesítéseihez, zenéhez, stopperhez és még sok máshoz az új Now Bar segítségével, anélkül, hogy fel kellene oldania a telefonját.
WidgetIrányíthatja az új kezdőképernyőt rendkívül testreszabható formátumokkal és áttervezett widgetekkel.
ÉrtesítésLássa, mi történik éppen most. A valós idejű értesítések lehetővé teszik a folyamatban lévő tevékenységek, például a stopper és a hangfelvételek követését a Now Bar-ban, az állapotsávon vagy akár a szokásos értesítési panel tetején.
| Általános tulajdonságok |
| Telefon típusa | Okostelefon |
| SIM kártya foglalat | Dual SIM |
| SIM típus | Nano SIM |
| Operációs rendszer | Android |
| Kapcsolódás | Bluetooth Wi-Fi GPS NFC |
| Bluetooth verzió | 5.4 |
| Operációs rendszer verziója | Android 15 |
| Processzor model | Exynos 2400 |
| Processzormagok száma | 10 |
| Processzor frekvencia | 3.2 GHz 2.9 GHz 2.6 GHz 1.95 GHz |
| Érzékelők | Gyorsulásmérő Barométer Giroszkóp Ujjlenyomat Közelség érzékelő Fényérzékelő Geomágneses érzékelő |
| Csomag tartalma | Telefon |
| Szín | Sötétkék |
| Energiahatékonysági osztály | B energiaosztály |
| Méretek | 76.6 x 7.4 x 161.3 mm |
| Súly | 190 g |
| SAR (W/kg) | Fejjel merve: 0,544 W/kg Test: 1,575 W/kg |
| Megjelenés | 2025 |
| Technológia | 2G 4G 3G 5G |
| RO-ALERT | Igen |
| Kijelző |
| Kijelző típusa | Dynamic AMOLED |
| Felbontás (pixel) | 1080 x 2340 |
| Kijelző jellemzői | 16 millió szín 120 Hz FHD+ |
| Memória |
| Belső memória | 128 GB |
| RAM memória | 8 GB |
| Csatlakoztathatóság |
| Wi-Fi szabvány | 802.11 a/b/g/n/ac/ax |
| Portok | USB Type C |
| Fotó, videó |
| Kamerák száma | 3 |
| Fő kamera felbontása | 12 MP Ultrawide 8 MP Telephoto 50 MP Wide |
| Másodlagos kamera felbontás | 12 Mpx |
| Videó felbontás | Full HD 4K 8K |
| Vaku | Igen |
| Tápellátás |
| Töltő tartozék | Nem |
| Akkumulátor kapacitása | 4900 mAh |