Huawei Pura 70 Ultra Mobiltelefon, 512GB, 16GB RAM, Zöld
Egy érintetlen pompa
Gyönyörködj a telefonban, amely csillagmintás felületével és kifinomult dombornyomásos textúrájával elbűvölő látványt nyújt, mindezt elegánsan. A vadonatúj, exkluzív XMAGE címkével díszített Forward Symbol Design valóban a művészi kézművesség szellemét testesíti meg.
A fotózás következő hulláma
Az Ultra Bright Telescopic Camera visszahúzható objektívvel és hatalmas, 1 hüvelykes érzékelővel rendelkezik, amely összegyűjti a fényt, hogy a hétköznapi jeleneteket rendkívüli képekké alakítsa át. A nagy F2,1-es rekesznyílással és 35-szörös makrózoommal rendelkező ultra fényerős makro-telefotó kamerával pedig új rejtélyeket fedezhet fel a felszín alatt.
Ultra fényes behúzható kamera - Innovatív behúzható kameraszerkezet
Örökítse meg a pompát a visszahúzható kamera innovatív kialakításával, amely mechanikus hangok szimfóniájával kel életre, és minden felvételi lehetőséget izgalmas élménnyé varázsol.
A kamera szerkezete 300 000 lencse behúzást bír ki. Az IP68-as képességeknek köszönhetően 2 méterig ellenáll a víznek is.
Az ultra-fényes Pop-out kamera visszahúzható kameravázzal és óriási, 1 hüvelykes érzékelővel rendelkezik, amely megragadja a fényt, valamint F1,6 rekeszértékkel és szenzorstabilizátorral ellátott OIS-szel, amely teljesen új szintre emeli a fényképezést.
Ultra gyors fényképezés - Fényképezés egy pillanat alatt
Találj ihletet és örökítsd meg egy szempillantás alatt a HUAWEI XD Motion Engine technológiával ellátott ultra-fényes kamerával - akár egy 300 km/h sebességgel mozgó tárgyról is.
Szuper makró ultra fényes - A kevesebb most több
Fedezzen fel új rejtélyeket a felszín alatt az akár 35-szörös makró zoom segítségével, mindössze 5 cm-es felvételi távolságból. A nagy F2.1 rekeszérték pedig segít megtalálni a szem előtt rejtőző témákat, még gyenge fényviszonyok mellett is!
| Általános tulajdonságok |
| Telefon típusa | Okostelefon |
| SIM kártya foglalat | Dual SIM |
| SIM típus | Nano SIM |
| Operációs rendszer | EMUI |
| Kapcsolódás | Bluetooth Wi-Fi GPS NFC |
| Bluetooth verzió | 02.máj |
| Processzor model | Kirin 9010 |
| Processzormagok száma | 8 |
| Érzékelők | Giroszkóp Ujjlenyomat Iránytű Közelség érzékelő Fényérzékelő Gravitációs szenzor |
| Csomag tartalma | Telefon Telefon töltő Használati utasítás SIM-kulcs C típusú USB adatkábel |
| Szín | Zöld |
| Méretek | 75.1 x 8.4 x 162.6 cm |
| Súly | 226 g |
| SAR (W/kg) | Nincs megadva |
| Technológia | 2G 4G 3G |
| RO-ALERT | Igen |
| Kijelző |
| Kijelző mérete | 6.8 inch |
| Kijelző típusa | OLED |
| Felbontás (pixel) | 2844 x 1260 |
| Memória |
| Belső memória | 512 GB |
| RAM memória | 16 GB |
| Csatlakoztathatóság |
|
| Wi-Fi szabvány | 802.11 a/b/g/n/ac |
| Portok | USB Type C |
| Fotó, videó |
| Kamerák száma | 3 |
| Fő kamera felbontása | 50 MP Wide 40 MP Ultrawide 50 MP Telephoto |
| Másodlagos kamera felbontás | 13 Mpx |
| Videó felbontás | 4K |
| Fotó/video tulajdonságok | Slow motion Mosoly észlelése Time-lapse Portré mód Időzítő Burst shot |
| Vaku | Igen |
| Tápellátás |
| Akkumulátor kapacitása | 5200 mAh |