Huawei Pura 70 Mobiltelefon, 256 GB, 12 GB RAM, Fehér
Esztétika előre
Bemutatjuk a Forward Symbol Designt – egy trendváltoztató remekművet, amely innovatív módon újradefiniálja az esztétikát. Tapasztalja meg az új érzéseket a telefon lapos szélű képernyőjével és a lenyűgöző színek élénk palettájával.
Csodálja meg a varázslatos pillanatokat
Készítsen tiszta fényképeket az állítható F1.4–F4.0 rekeszértékkel és nagy, 1/1,3 hüvelykes érzékelővel támogatott, rendkívül fényes főkamerával. Az 5x optikai zoommal és 100x1-es zoomtartománnyal rendelkező periszkópos telefotó kamera távolról, közvetlenül a szeme láttára hoz tájképet.
Ultragyors fényképezés - Csak egy szempillantás
Egy szempillantás alatt megörökítheti a körülötted lévő ihletet az ultrafényes kamerával és a HUAWEI XD Motion Engine-nel – legyen szó a hullámok izgalmáról, egy lendületes sportos pillanatról vagy egy lélegzetelállító jelenetről.
Szuper makró - Fedezzen fel új részleteket
Merüljön el a Super Macro pompájában, hogy érdekes részleteket hozzon felszínre, és miniatűr világokat helyezzen mikroszkóp alá.
Full Focal HD fotózás - Egy kamera, amely a távolban ver
Nézzen a távolba, és örökítse meg a pillanatot a 100x1-es zoommal és képjavító móddal, hogy többet fedezzen fel, mint amit a szemével lát.
| Általános tulajdonságok |
| Telefon típusa | Okostelefon |
| SIM kártya foglalat | Dual SIM |
| SIM típus | Nano SIM |
| Operációs rendszer | EMUI |
| Kapcsolódás | Bluetooth Wi-Fi GPS NFC |
| Bluetooth verzió | 02.máj |
| Processzor model | Kirin 9010 |
| Processzormagok száma | 8 |
| Érzékelők | Giroszkóp Ujjlenyomat Iránytű Közelség érzékelő Fényérzékelő Gravitációs szenzor |
| Csomag tartalma | Telefon Telefon töltő Használati utasítás SIM-kulcs C típusú USB adatkábel |
| Szín | Fehér |
| Méretek | 74.3 x 7.95 x 157.6 cm |
| Súly | 207 g |
| SAR (W/kg) |
| Technológia | 2G 4G 3G |
| RO-ALERT | Igen |
| Kijelző |
| Kijelző mérete | 6.6 inch |
| Kijelző típusa | OLED |
| Felbontás (pixel) | 2760 x 1256 |
| Kijelző jellemzői | 460 PPI |
| Memória |
| Belső memória | 256 GB |
| RAM memória | 12 GB |
| Csatlakoztathatóság |
|
| Wi-Fi szabvány | 802.11 a/b/g/n/ac/ax |
| Portok | USB Type C |
| Fotó, videó |
| Kamerák száma | 3 |
| Fő kamera felbontása | 12 MP Telephoto 50 MP Wide 13 MP Ultrawide |
| Másodlagos kamera felbontás | 13 Mpx |
| Videó felbontás | 4K |
| Fotó/video tulajdonságok | Slow motion Mosoly észlelése Time-lapse Portré mód Időzítő Burst shot |
| Vaku | Igen |
| Tápellátás |
| Töltő tartozék | Igen |
| Akkumulátor kapacitása | 4900 mAh |