200MP Ultra Night teleobjektívTúl a sötétségen, túl a távolságon.
200MP, extra nagy, 1/1.4 hüvelykes képérzékelő, f/2.6. Lépje túl a tisztaság határait az AI szuper zoom segítségével, amely iparágvezető telefotó élményt nyújt. Örökítsen meg mindent, amit a szem nem lát.
Ultra Night motor.Az új éjszakai mód személyre szabott expozíciós időzítővel és AI felhőalapú fejlesztéssel rögzíti az összes részletet, és újraalkot minden hangulatot és atmoszférát.
Stabilizáló motorIparágvezető képstabilizálás, CIPA 5.5 lépés, amely minden képkockát kézzel is stabilan és tisztán jelenít meg.
Portré mód.A teleobjektíves éjszakai portré dacol az éjszaka sötétségével, hogy lenyűgöző képeket hozzon létre finomabb bőrtextúrával és természetesebb mélységgel.
A Stage Mode (Színpad mód) lépést tart a színpadi fények összetettségével, és pontosan rögzíti a személy körvonalát, függetlenül a háttértől.
Művészi szintű színkalibrálás egyetlen érintéssel.Internetes képek vagy egy fotó az Ön albumából — egyetlen érintéssel a színek és stílusok varázslatosan alkalmazhatók bármely kiválasztott fotóra. Legyen a színek mestere: a klasszikus fotótól a professzionális filmes színátmenetig alakítsa át képeit kedvenc stílusára, mindezt egyetlen érintéssel.
Örökítse meg az élet teljes esszenciáját.Az új Moving Photo módok: Slow Motion, Motion Trail és Motion Clone azonnal kihívást jelentenek kreativitásának.
Prémium teljesítménySGS tanúsítvány a rendszeranimációk folyamatosságának kettős kiválóságáért
Heterogén GPU-NPUAI szuperfelbontás és képkockagenerálási technológia.
Az eszközön futó valós idejű AI renderelési modell magasabb képkockaszámot, simább képeket és alacsonyabb energiafogyasztást biztosít intenzív játékterhelésű forgatókönyvekben.
HONOR új generációs szilícium-karbon akkumulátor6270mAh és 15% szilíciumtartalom készen áll bármilyen kihívásra. A HONOR Wired SuperCharge 100W és a HONOR Wireless SuperCharge 80W gyorsan visszaállítja a telefont maximális teljesítményre, várakozási idő nélkül
HONOR intelligens energiagazdálkodási rendszer.
Az iparág első algoritmusa a millivoltos szintű feszültségstabilizáláshoz, 13%-kal optimalizált energiafogyasztással tipikus forgatókönyvekben.
| Általános tulajdonságok |
| Telefon típusa | Okostelefon |
| SIM kártya foglalat | Dual SIM |
| SIM típus | Nano SIM eSIM |
| Operációs rendszer | Android |
| Kapcsolódás | Bluetooth Wi-Fi GPS NFC |
| Bluetooth verzió | 6.0 |
| Operációs rendszer verziója | Android 16 |
| Processzor model | Snapdragon 8 Elite Gen 5 |
| Processzormagok száma | 8 |
| Processzor frekvencia | 4.6 GHz |
| Érzékelők | Gyorsulásmérő Giroszkóp Ujjlenyomat Iránytű Közelség érzékelő Fényérzékelő Gravitációs szenzor |
| Csomag tartalma | Telefon Adatkábel Használati utasítás Headset |
| Szín | Fekete |
| Energiahatékonysági osztály | A energiaosztály |
| Méretek | 75 x 8.4 x 161.15 mm |
| Súly | 219 g |
| SAR (W/kg) | 0,98 W/kg (fej) 1.29 W/kg (test) |
| Megjelenés | 2026 |
| Egyéb | Glonass aptX HD Galileo Beidou High-Resolution Audio Wireless (LDAC) |
| Technológia | 5G |
| RO-ALERT | Igen |
| Kijelző |
| Kijelző mérete | 6.71 inch |
| Kijelző típusa | AMOLED |
| Felbontás (pixel) | 1256 x 2808 |
| Memória |
| Belső memória | 512 GB |
| RAM memória | 12 GB |
| Csatlakoztathatóság |
| Wi-Fi szabvány | 802.11 a/b/g/n/ac/ax/be |
| Portok | USB Type C |
| Fotó, videó |
| Kamerák száma | 5 |
| Fő kamera felbontása | 200 MP Wide |
| Másodlagos kamera felbontás | 50 Mpx |
| Videó felbontás | 4K |
| Fotó/video tulajdonságok | Arcfelismerés Panoráma HDR Slow motion Time-lapse Digitális zoom Ultra macro Portré mód Motion capture |
| Vaku | Igen |
| Tápellátás |
| Akkumulátor típusa | Li-Ion |
| Akkumulátor kapacitása | 6270 mAh |