Nagy kapacitás SpaceMax technológiával – több hely a méretek növelése nélkül
A Samsung RS57DG410EM9EO side-by-side hűtőszekrény igazán bőséges, 575 literes tárolóhelyet kínál a családok számára. A SpaceMax technológia lényegesen vékonyabb szigetelő falakat alkalmaz, így több helyhez jutsz az élelmiszereknek anélkül, hogy a készülék külső méretei megnőnének vagy romolna azenergiahatékonyság. A hátsó falon lévő lapos hűtőcsatorna ráadásul csökkenti a „holt teret", így minden liter térfogat maximálisan praktikus módon szolgál.
AI Energy mód – intelligens energiamegtakarítás
Csökkentsd az energiafogyasztást akár 10%-kal! Az AI Energy móddal kézben tarthatod a fogyasztást, még mielőtt az megjelenne az áramszámlán. A hűtőszekrény a SmartThings alkalmazással együttműködve elemzi a saját működését és kiértékeli, hogy mennyire vagy közel az általad beállítottenergiacélhoz. Ha már túl közel jársz, takarékosabb üzemmódot javasol. Eközben intelligensen szabályozza a kompresszor sebességét és a leolvasztási ciklusokat a környezet és a használati mód alapján – vagyis energiát takarít meg anélkül, hogy bonyolult beállításokkal kellene bajlódnod.
Vízadagoló – hűsítő frissítés, amely mindig kéznél van
A fagyasztó rész ajtajában egy elegánsan integrált, BPA-mentes vízadagolót találsz, amely tökéletesen illeszkedik a hűtőszekrény minimalista megjelenéséhez. Csak helyezd oda a poharat, és pillanatok alatt frissítő hideg vízhez jutsz – ideális megoldás forró nyári napokon és családiösszejöveteleken. Az adagoló ráadásul minimálisan észrevehető kezelőelemmel rendelkezik, hogy ne zavarja az elülső felület letisztult dizájnját.
Intuitív kezelés – rejtett LED kijelző, amely mindig használatra kész
A hűtőszekrény kezelése maximálisan kényelmes és vizuálisan diszkrét. A LED kijelző belül lett elrejtve, így nem zavarja a hűtő ajtajának tiszta vonalát. A kezelőelemek mégis könnyen elérhetők egy kézzel, és úgy tervezték őket, hogy kényelmes hozzáférést biztosítsanak a csökkent mozgásképességűfelhasználók számára is, például egy kerekesszékből. Az intuitív felület lehetővé teszi, hogy gyorsan beállítsd a hőmérsékletet vagy speciális funkciókat aktiválj bonyolult menüböngészés nélkül.
No Frost technológia – frissesség leolvasztás nélkül
A hosszadalmas kézi leolvasztásról végre megfeledkezhetsz! A True No Frost egyenletesen osztja el a száraz levegőt a teljes belső térben, így stabil hőmérsékletet tart fenn és megakadályozza a dér képződését a falakon és a fiókok körül. A hűtőszekrény így gyorsabban éri el a beállítotthőmérsékletet, tehát az élelmiszerek optimális körülmények között tárolódnak. Te pedig időt takarítasz meg magadnak, és százszázalékos áttekintést kapsz a fagyasztótérben, ráadásul bosszantó jégrétegek nélkül.
Beépített Wi-Fi – bárhonnan vezérelhető hűtőszekrény
A beépített Wi-Fi-nek köszönhetően bárhonnan irányíthatod és figyelheted a hűtőt, ahol internetkapcsolat áll a rendelkezésre. A SmartThings alkalmazásban könnyen ellenőrizheted a beállított hőmérsékleteket, módosíthatod a hűtési módot, vagy értesítéseket kaphatsz, például nyitva hagyott ajtóesetén. Szinte minden fontos dolog elérhető az okostelefonod jól áttekinthető felületén, így akkor is kézben tarthatod a készüléket, ha nem vagy otthon.
SmartThings Energy – valós idejű fogyasztási áttekintés
A SmartThings Energy modul lehetővé teszi, hogy valós időben kövesd a hűtő energiafogyasztását és összehasonlítsd korábbi időszakokkal. Az alkalmazásban áttekinthető grafikonokat, hatékonyabb működésre vonatkozó javaslatokat és információkat találsz arról, mikor és hogyan változik a fogyasztás. Ígyjobban megérted, hogyan használod a hűtőszekrényt, és még tovább csökkentheted a költségeket valamint a háztartásod ökológiai lábnyomát.
SmartThings Home Care – intelligens hűtőgondozás
A SmartThings Home Care funkció segítségével szó szerint a tenyeredben tarthatod a hűtőszekrény állapotát. Az alkalmazás olyan helyzetekre figyelmeztet, amelyek beavatkozást igényelnek – például karbantartási szükséglet, működési probléma vagy vízszűrő csere. Eközben ajánlott eljárásokat kínál azesetleges gondok megoldására. Így megelőzheted a váratlan meghibásodásokat és meghosszabbíthatod a hűtő élettartamát anélkül, hogy tanulmányoznod kellene a bonyolult kézikönyvet.
SmartThings Food – áttekintés a készletekről és jobb főzési tervezés
A SmartThings Food segít áttekintést tartani arról, mi van a hűtődben, még akkor is, ha épp nem tartózkodsz otthon. Az alkalmazásban létrehozhatod a tárolt élelmiszerek listáját és nyomon követheted az eltarthatóságukat, hogy semmi ne menjen feleslegesen kárba a szavatossági dátum lejárata után.Receptek tervezésekor pedig könnyen ellenőrizheted, megvannak-e az összes szükséges alapanyagok, vagy mi az, amit be kell szerezned. Kevesebb pazarlás, több inspiráció a mindennapi főzéshez.
Modern dizájn – lapos ajtók és minimalista kontúrok
A Samsung RS57DG410EM9EO hűtőszekrény ugyanolyan jól illik a modern konyhába, mint a nyitott lakótérbe. A lapos ajtók, süllyesztett fogantyúk és rejtett kijelző hangsúlyozzák a tiszta, minimalista megjelenést, amely nem zavar, épp ellenkezőleg, emeli a belső tér összhatását. Az ezüst kivitelkönnyen kombinálható rozsdamentes acél vagy színes készülékekkel és lakberendezéssel egyaránt, így maximális szabadságot élvezhetsz a konyhád tervezésekor.
A SAMSUNG RS57DG410EM9EO amerikai hűtőszekrény legfontosabb jellemzői:- 575 literes side-by-side amerikai hűtőszekrény nagycsaládosoknak
- SpaceMax technológia – vékonyabb falak a több belső tér érdekében, a külső méretek növelése nélkül
- True No Frost – egyenletes légkeringés, dér és kézi leolvasztás nélkül
- AI Energy mód a SmartThings alkalmazásban – intelligens működésoptimalizálás és akár 10%-os energiamegtakarítás²
- Digitális inverteres kompresszor – csendes működés (kb. 37 dB) és hosszú élettartam
- BPA-mentes külső vízadagoló, elegánsan integrálva az ajtóba
- Beépített Wi-Fi és SmartThings alkalmazás-támogatás (Energy, Home Care, Food) sz intelligens vezérléshez és monitorozáshoz
- Intuitív rejtett kezelés – belül elrejtett LED kijelző, amely egy kézzel kezelhető
- Modern lapos dizájn süllyesztett fogantyúkkal, univerzális ezüst színben
- Áttekinthető belső elrendezés: üvegpolcok, LED világítás, gyümölcs/zöldség fiók és jégkészítő
| Hűtőszekrény belső elrendezése |
| Hűtő fagyasztási kapacitása 24 óra alatt | 14 kg |
| Hűtőszekrény teljes hasznos térfogata | 578 l |
| Hűtőszekrénypolcok száma | 5db |
| Hűtőszekrény fagyasztórekeszeinek száma | 6db |
| Hűtőszekrény hűtőköreinek száma | 1 × |
| Hűtőszekrény energetikai paraméterei |
| Hűtőszekrény éves energiafogyasztása | 330 kWh/annum |
| Hűtőszekrény térfogata (hűtőtér) | 370 l |
| Hűtőszekrény térfogata (fagyasztó rész) | 208 l |
| Hűtőszekrény légköri zajkibocsátása | 37 dB |
| Hűtőszekrény energiaosztálya | E |
| Hűtőszekrény légköri zajkibocsátási osztálya | C |
| Hűtőszekrény méretei |
| Hűtőszekrény szélessége | 91,2 cm |
| Hűtőszekrény mélysége | 65,4 cm |
| Hűtőszekrény magassága | 178 cm |
| Hűtőszekrény tömege |
| Hűtőszekrény tömege | 91 kg |
| Hűtőszekrény csomagolásának méretei |
| Hűtőszekrény csomagolásának magassága | 190,9 cm |
| Hűtőszekrény csomagolásának szélessége | 97,4 cm |
| Hűtőszekrény csomagolásának mélysége | 71,6 cm |
| Hűtőszekrény maximális környezeti hőmérséklete |
| Hűtőszekrény maximális környezeti hőmérséklete | 38 °C |
| Design |
| Design | Klasszikus |
| Hűtőszekrény típusa |
| Hűtőszekrény típusa | Amerikai - 2 ajtós |
| Fagyasztó elhelyezése a hűtőszekrényben | Balra |
| Hűtőszekrény modell típusa | Szabadon álló modell |
| Hűtőszekrény ajtó beszerelése | Fix |
| Hűtőszekrény funkciói |
| Hűtőszekrény tulajdonságai | Kijelző, LED világítás, Nyitott hűtőajtó jelzés, Okos funkció |
| Hűtőszekrény hűtése és fagyasztása | Automatikus fagyasztó leolvasztás, Automatikus hűtő leolvasztás, Szuper fagyasztás, Szuper hűtés |
| Hűtőszekrény funkciók vízhez és jéghez | Vízadagoló, Vízcsatlakozás |
| Hűtőszekrény speciális funkciói | Space Max, No Frost |
| Hűtőszekrény hőmérsékletének vezérlése és szabályozása | Elektronikus, Kézi |
| Hűtőszekrény ajtajának megfordítása | Nem |
| Hűtőszekrény klímaosztály | SN, T |
| Hűtőszekrény csatlakoztatása és kompatibilitás |
| Hűtőszekrény csatlakoztatása | Bluetooth, Wi-Fi |
| Hűtőszekrény kompatibilitás | SmartThings |
| Hűtőszekrény okos funkciói | Állapot információk, Fogyasztás figyelés, Hibadiagnózis, Mobilalkalmazás, Távvezérlés |
| Hűtőszekrény színe |
| Hűtőszekrény színe | Ezüst |
| Hűtőszekrény hűtőközegének típusa |
| Hűtőszekrény hűtőközegének típusa | R600a |
| Aljzat típusa |
| Aljzat kompatibilitás (ország) | Ausztria, Csehország, Franciaország, Horvátország, Lengyelország, Magyarország, Németország, Oroszország, Románia, Szlovákia, Szlovénia |
| A hűtő megjelenése |
| A hűtő megjelenése | Rozsdamentes acél |
| Csomag tartalma |
| Csomag tartalma | Tojástartó |