A népszerű HAIER HB18 FGSAAA side by side hűtő kitűnik a többi készülék közül figyelemre méltó belső terével.
Jól illik a tágas konyhákba, és funkcióival a legigényesebb felhasználóknál is megállja a helyét. Ez egy szabadon álló hűtőszekrény, amelyet nagyobb belsőépítészeti átalakítások nélkül, egyszerűen helyezhetsz el a konyhádban. Az amerikai hűtőszekrény két ajtaját kétfelé nyithatod ki, amelyhez elegendő helyre van szükség. Klímaosztálya: SN és T. A C zajszintű készülékek csoportjába tartozik, így a működése alig hallható.
Mivel büszkélkedhet még a praktikus HAIER side by side hűtő?Legfontosabb funkció a népszerű, amerikai típusú HAIER HB18 FGSAAA side by side hűtő tekintetében a hasznos NoFrost rendszer, amely megakadályozza a jég megjelenését, így nem lesz szükség a leolvasztásra. Amikor újabb élelmiszereket helyezel bele, a hűtőgép és fagyasztó hőmérséklete meredeken csökken, és azonnal lehűt mindent. Két hűtőrendszerből áll, azaz egy rendszere van a hűtőnek, és egy a mélyhűtőnek. Magától értetődően a jól kihasználható HAIER side by side hűtőszekrény kellően erős és gazdaságos LED-világítással rendelkezik a kényelemért, amikor napközben vagy az éjféli nassolás során keresel valamit. Beállítások és működés ellenőrzése egyszerű a jól áttekinthető kijelzőn. A praktikus HAIER HB18 FGSAAA a hagyományos funkciókon kívül az ugyancsak rendkívül praktikus jégkockakészítővel. Az antibakteriális tömítés elszigeteli a hűtőszekrény tartalmát a káros külső mikroorganizmusoktól.
A jól kihasználható HAIER készülék méretei és belső elrendezéseA side by side típusú HAIER HB18 FGSAAA hűtőgép elég nagy helyet kínál az összes kedvenc finomság tárolásához. Maga a hűtőszekrény kapacitása 358 l, könnyedén elférnek benne az élelmiszerek egy igazán nagy család számára. Minden szükséges dolog tárolására és rendszerezésére a benne található polcok száma 2 polc. A fagyasztórész a következő mérettel büszkélkedhet: 181 l, amely nagyobb a megszokottnál. A fagyasztóban a rendelkezésre álló rekeszek száma: 2 rekesz. A nagyszerű HAIER hűtőgép méretei 190 × 83 × 68 cm (ma x szé x mé). A side by side hűtő a következő súllyal rendelkezik: 136 kg.
A nagyszerű HAIER HB18 FGSAAA szabadon álló side by side hűtőszekrény legfontosabb tulajdonságai:- Az amerikai típusú HAIER side by side hűtő nagyszerű választás, ha szeretnéd, hogy élelmiszereid és ételeid tovább maradjanak frissekÉlvezheted a NoFrost jegesedést gátló funkciót is
- Nem hiányzik a jégkocka készítő funkció
- A fagyasztó és a hűtőrész is saját hűtőrendszerrel működik
- A megállapított C zajszintnek hála a zajkibocsátás tekintetében a közepesen csendes készülékekhez sorolható
- A hűtőszekrény hasznos térfogata 358 l
- A fagyasztórész térfogata 181 l
- A készülék megjelenését kiemeli a csodás ezüst szín
- A side by side hűtő tömege a következő: 136 kg
A hűtőszekrények/fagyasztók (vagy kombinációik) energiacímkéjén feltüntetett adatok:- A fejlécben a hűtőszekrény/fagyasztó gyártója és modellje
- Energiaosztály skála (balra), adott készülék energiaosztálya (jobbra)
- kWh/év: éves energiafogyasztás
- Liter (balra): fagyasztórekeszek összes térfogata
- Liter (jobbra): hűtőrekeszek összes térfogata
- dB: zajkibocsátási érték 1 pW hangteljesítményre vonatkoztatva, db(A)-ben és zajkibocsátási osztályban megadva
A fagyasztórekesz minimálisan ajánlott mérete személyenként körülbelül 20 liter, míg a hűtőrekesz esetében személyenként körülbelül 50-70 literes térfogat ajánlott. A háztartási hűtőkészülékek ellenőrzésekor megengedett tűréshatár a térfogat esetében 3 % (a valós érték 3%-kal lehet magasabb, mint az energiacímkén megadott érték). Fagyasztási teljesítmény, energiafogyasztás és relatív páratartalom esetén 10%-kal lehet magasabb. A maximális zajszint nem haladhatja meg a megadott értéket.
| Hűtőszekrény belső elrendezése |
| Hűtőszekrény fagyasztórekeszeinek száma | 2× |
| Hűtőszekrénypolcok száma | 2× |
| Hűtőszekrény teljes hasznos térfogata | 508 l |
| Hűtő fagyasztási kapacitása 24 óra alatt | 14 kg |
| Hűtőszekrény hűtőköreinek száma | 2 × |
| Design |
| Design | Klasszikus |
| Hűtőszekrény energetikai paraméterei |
| Hűtőszekrény energiaosztálya | E |
| Hűtőszekrény légköri zajkibocsátási osztálya | C |
| Hűtőszekrény éves energiafogyasztása | 318 kWh/annum |
| Hűtőszekrény térfogata (hűtőtér) | 358 l |
| Hűtőszekrény típusa |
| Hűtőszekrény típusa | Francia |
| Fagyasztó elhelyezése a hűtőszekrényben | Lent |
| Hűtőszekrény modell típusa | Szabadon álló modell |
| Hűtőszekrény funkciói |
| Hűtőszekrény ajtajának megfordítása | Nem |
| Hűtőszekrény klímaosztály | SN, T |
| Hűtőszekrény hűtése és fagyasztása | Automatické odmrazování lednice, Két hűtőkör, Szuper fagyasztás, Szuper hűtés |
| Hűtőszekrény tulajdonságai | Antibakteriális tömítés, Kijelző, LED világítás, Nyaralási mód, Nyitott hűtőajtó jelzés |
| Hűtőszekrény színe |
| Hűtőszekrény színe | Ezüst |
| Hűtőszekrény méretei |
| Hűtőszekrény mélysége | 68 cm |
| Hűtőszekrény szélessége | 83 cm |
| Hűtőszekrény magassága | 190 cm |
| Hűtőszekrény tömege |
| Hűtőszekrény tömege | 136 kg |
| Hűtőszekrény csomagolásának méretei |
| Hűtőszekrény csomagolásának magassága | 202 cm |
| Hűtőszekrény csomagolásának mélysége | 76 cm |
| Hűtőszekrény csomagolásának szélessége | 91 cm |
| 3D/AR |
| 3D/AR | 3D model + AR model Android alkalmazásban, 3D model + AR model iOS alkalmazásban |
| A hűtő megjelenése |
| A hűtő megjelenése | Rozsdamentes acél |