Beko GN163241DXBRN Side by side hűtőAz Ön új Beko side-by-side hűtőszekrényének kialakítása igazi beszédtéma lesz. A GN163241DXBRN side by side hűtőszekrény a kinézetén túlmenően 576 literes térfogattal rendelkezik, így ideális nagycsaládosok számára. A tárolt gyümölcsök és zöldségek a lehető legtovább megőrzik frissességüket a NeoFrost Dual Cooling technológiának köszönhetően, amely szellőztetett légáramlatokkal hűti a két rekeszt.
HarvestFresh™
A napfény által inspirált természetes frissesség. Az innovatív 3 színű technológia a napfény természetes körforgását szimulálja a rekeszben, így a gyümölcsök és zöldségek vitaminjai hosszabb ideig megmaradnak*.
*A technológiának közvetlenül kitett paradicsomon, paprikán, sárgarépán, spenóton és zelleren végzett Intertek-tesztek szerint, a 0. és az 5. nap összehasonlításával.
EverFresh+
A Beko EverFresh+ technológia a hűtőszekrény belsejében tökéletes azok számára, akik egészséges életmódot folytatnak és friss gyümölcsöt és zöldséget fogyasztanak. A speciális rekeszben elhelyezett gyümölcsök és zöldségek most akár 3-szor tovább maradnak frissek*. A páratartalom szigorúan szabályozott, a páralecsapódás a szellőzőnyílások révén csökken, a hőmérséklet-ingadozás pedig minimálisra csökken. A Beko EverFresh+ technológiája tehát hosszabb ideig tartja frissen, ízletesen és egészségesen a gyümölcsöket és zöldségeket.
* SGS által tesztelt, brokkoli és saláta esetében, egy hagyományos gyümölcs- és zöldségtartályhoz képest.
NeoFrost kettős hűtés
A NeoFrost kettős hűtési technológia az Active Dual Cooling és No Frost rendszereken keresztül biztosítja a legjobb tartósítási feltételeket.A hűtés a 2 rekeszben egymástól függetlenül működő szellőztetett légáramlatok segítségével történik. Ez a technológia megakadályozza a szagok keveredését, és segít a nedvesség egyenletes eloszlásában, valamint az ajtó kinyitása után gyorsan visszaállítja a belső hőmérsékletet. Így a gyümölcsök és zöldségek frissen szedettnek tűnnek.
Tejtermék rekesz
Ez a rekesz alacsonyabb hőmérsékletet biztosít, mint a hűtőrekesz, ideális olyan termékek (kolbászok, tejtermékek stb.) tárolására, amelyek alacsonyabb tárolási hőmérsékletet igényelnek, vagy azonnali fogyasztásra szánt hús-, csirke- vagy haltermékek tárolására. Gyümölcs és zöldség nem tárolható ebben a rekeszben.
| Általános tulajdonságok |
| Beépítés típusa | Standard |
| Ajtók száma | 2 |
| Speciális felület | Rozsdamentes acél |
| Kijelző típusa | Érintőképernyő |
| Vízadagoló | Igen |
| No Frost hűtőrendszer | Hűtőszekrény |
| Energiahatékonysági osztály | E energiaosztály |
| Zajszint | 38 dB |
| Nettó űrtartalom | 576 l |
| Tulajdonság | Világítás Vakáció üzemmód Figyelmeztető fény |
| Technológia | EverFresh+ NeoFrost Dual Cooling HarvestFresh |
| Hangjelek | Nyitott ajtó jelzés |
| Szín | Fekete |
| Műszaki jellemzők |
| Hűtőrendszer | Neo Frost |
| Évi energiafogyasztás | 328 kWh |
| Klímaosztály | SN-T |
| Hűtőfolyadék | R600A |
| Tápfeszültség | 220 V |
| Hűtvetartási idő áramellátás nélkül | 9 h |
| Hűtőszekrény |
| Hűtőszekrény nettó térfogata | 364 l |
| Hűtő polcok száma | 9 |
| Ajtórekeszek száma | 8 |
| Speciális rekeszek | Zöldség és gyümölcs rekesz Tejtermék rekesz |
| Polcok anyaga | Biztonsági üveg |
| Fagyasztó |
| Hűtőszekrény rekesz nettó űrtartalma | 212 l |
| Rekeszek száma | 2 |
| Fagyasztókapacitás / 24h | 13 kg |
| Méretek |
| Szélesség | 91 cm |
| Mélység | 70.5 cm |
| Magasság | 179 cm |
| Súly | 102 kg |