LINEARCooling™Hosszabb ideig frissen tartja a gyümölcsöket és zöldségeketA LINEARCooling™ csökkenti a hőmérséklet-ingadozást és akár 7 napig megőrzi a friss ízt.
DoorCooling+™Egységes és gyors frissességet biztosítA DoorCooling+™ egyenletes és gyors teljesítményének köszönhetően az italok hűvösebbek, az élelmiszerek pedig frissebbek maradnak.
UVnano™Automatikusan csökkenti a baktériumokat a vízfúvókában *99,99%-kal az UV-fénynek köszönhetően.
FRESHBalancer™
Növelje a frissesség szintjét optimális páratartalommalFenntartja az optimális páratartalmat, hogy a gyümölcsök és zöldségek hosszabb ideig frissek maradjanak.
Növelje dekorációját egy UltraSleek ajtóvalAz UltraSleek ajtó azonnal feldobja bármely konyha dekorációját.
Nagy kapacitásNagyobb belső térrel többet tárolhatÉlvezze a rengeteg helyet az összes étel és ital tárolására, hogy ne legyen zsúfolt a konyhája.
Modern elegancia minden részletébenA fém fal prémium megjelenést kölcsönöz a designnak.
Egyszerű vezérlés hangalapú asszisztenssel
Mondja meg a hűtőszekrénynek, hogy pontosan mire van szüksége. Mondja azt, hogy "Expressz fagyasztás indítása", és a mesterséges intelligencia hangszóró meghallgatja, és gondoskodik arról, hogy a megvásárolt ételről gondoskodjon.
Csatlakozás a könnyebb vezérléshezElfelejtette becsukni a hűtő ajtaját? Ne aggódjon. Az LG ThinQ™ alkalmazás közvetlenül a telefonjára küld értesítést, hogy figyelmeztesse Önt.
Hatékony termékkarbantartásAz LG ThinQ™ alkalmazás folyamatosan figyeli hűtőszekrényét. Legyen szó akár a napi karbantartásról, akár másról, az alkalmazással könnyedén nyomon követheti az energiafogyasztást.
Csatlakozás és vezérlés bárhonnanAz LG ThinQ™ alkalmazással teljesen új módon, egyszerűen csatlakozhatsz a hűtőszekrényedhez. Indítsa el az "expressz fagyasztást" egy gombnyomással.
Több frissesség, gyorsabb hűtés, nagyobb megtakarításAz LG Linear Compressor™ Invertere kevesebb energiafelhasználás mellett tartja a lehető legfrissebbnek az ételeket.
| Általános tulajdonságok |
| Beépítés típusa | Standard |
| Ajtók száma | 2 |
| Vízadagoló | Igen |
| No Frost hűtőrendszer | Hűtőszekrény Fagyasztó |
| Energiahatékonysági osztály | E energiaosztály |
| Zajszint | 36 dB |
| Nettó űrtartalom | 635 l |
| Tulajdonság | Fresh Zone Jégadagoló Wifi Fiók a zöldségek számára |
| Technológia | No Frost Multi Air Flow Smart Diagnosis Gyermekzár |
| Hangjelek | Nyitott ajtó jelzés |
| Szín | Ezüstszín |
| Műszaki jellemzők |
| Hűtőrendszer | No Frost |
| Évi energiafogyasztás | 350 kWh |
| Klímaosztály | T |
| Hűtőfolyadék | R600A |
| Hűtőszekrény |
| Hűtőszekrény nettó térfogata | 416 l |
| Hűtő polcok száma | 4 |
| Ajtórekeszek száma | 4 |
| Hűtőszekrény leolvasztó rendszer | Automatikus |
| Polcok anyaga | Biztonsági üveg |
| Fagyasztó |
| Hűtőszekrény rekesz nettó űrtartalma | 219 l |
| Rekeszek száma | 4 |
| Fagyasztókapacitás / 24h | 12 kg |
| Méretek |
| Szélesség | 913 mm |
| Mélység | 735 mm |
| Magasság | 1790 mm |
| Súly | 111 kg |