Heinner HSBS-H442NFGWHE++ Side by side hűtő, 442 l, M:177cm, Total NoFrost, Display, E energiaosztály, Fehér
Elegáns fehér üvegajtókA fehér üvegből készült ajtók elegáns kialakítása tökéletesen illeszkedik minden konyhába, legyen szó modern vagy klasszikus dekorációról.
Full No Frost hűtési rendszerA Full No Frost hűtési rendszer lehetővé teszi a hideg levegő egyenletes közlekedését, ezért nem képződik jég és elősegíti az élelmiszerek tökéletes tárolását.
E energiaosztályOptimálisabb az energiafogyasztás.
Kapacitás: 442L
Megfelelő kapacitás a mindennapi igényekhez az egész család számára.
Inverter kompresszorTovább élvezheti a hűtőszekrényt.
Az inverteres kompresszor hosszú távon nagyobb megbízhatóságot, alacsonyabb energiafogyasztást és kisebb zajszintet biztosít.Az optimális hőmérséklet-szabályozás segít hosszabb ideig frissen tartani az élelmiszereket.
59,5 cm-es csökkentett mélységA HEINNER side-by-side 59,5 cm-es méretével, amely kisebb, mint a szokásos side-by-side gépek, a HEINNER side-by-side könnyebben integrálható a közepes méretű konyhákba.
Emellett előnye, hogy nem lépi túl a 60 cm-es szabványos bútorméretet, így egységes megjelenést kölcsönöz a konyhának.
Elektronikus LED kijelző és Touch controlKönnyen és egyszerűen, egyetlen érintéssel, beállíthatod a hűtő és fagyasztó hőmérsékletét, valamint a működési módot.
Gyors fagyasztás funkcióHa gyorsan szeretnél élelmiszereket lefagyasztani, aktiváld a “Super freeze” funkciót.
Mesterséges intelligencia funkcióEz a side-by-side a legmodernebb technológiával van felszerelve, amely lehetővé teszi az automatikus hőmérséklet-szabályozást a fagyasztó- és a hűtőrekeszben.
ÖKO funkcióÚgy dönthet, hogy anélkül takarít meg villamos energiát, hogy lemondana a készülék funkcióiról.
Az ECO üzemmód használatával a készülék úgy módosítja a működését, hogy csökkentse az energiafogyasztást.
LED fényA modern LED fény tartós és hatékony fényforrást biztosít a hűtő belselyében.
FunkcionalitásTágas és kényelmes rekeszekkel rendelkezik minden igénye számára, és mindig elegendő hely áll rendelkezésére.
Nyitott ajtó riasztásHa a hűtőszekrény vagy a fagyasztó ajtaja hosszabb ideig nyitva marad, a készülék folyamatos figyelmeztető hangjelzést ad.
GyerekzárA "Lock" gomb megnyomása biztosítja, hogy a hűtőszekrény beállításai változatlanok maradnak, még akkor is, ha a kicsik szórakoznak a gombok megérintésével.
| Általános tulajdonságok |
| Beépítés típusa | Standard |
| Ajtók száma | 2 |
| Vízadagoló | Nem |
| No Frost hűtőrendszer | Hűtőszekrény Fagyasztó |
| Energiahatékonysági osztály | E energiaosztály |
| Zajszint | 39 dB |
| Nettó űrtartalom | 442 l |
| Tulajdonság | Eco Szuperfagyasztás Super Cooling Smart Nyitott ajtó riasztás |
| Technológia | Super freezing |
| Hangjelek | Nyitott ajtó jelzés |
| Szín | Fehér üveg |
| Műszaki jellemzők |
| Hűtőrendszer | Full No Frost |
| Évi energiafogyasztás | 287 kWh |
| Hűtőszekrény |
| Hűtőszekrény nettó térfogata | 291 l |
| Hűtő polcok száma | 3 |
| Hűtőszekrény leolvasztó rendszer | Automatikus |
| Speciális rekeszek | Zöldség és gyümölcs rekesz |
| Polcok anyaga | Üveg |
| Fagyasztó |
| Hűtőszekrény rekesz nettó űrtartalma | 151 l |
| Rekeszek száma | 2 |
| Méretek |
| Szélesség | 90 cm |
| Mélység | 59 cm |
| Magasság | 177 cm |