MPM MPM-375-FR-54 Kombinált Hűtőszekrény - RETRO, 375 L, FULL NO FROST, Bézs
Kivételes stílus és funkcionalitás egyetlen készülékben
Fedezd fel a rendkívüli eleganciát konyhádban a modern és stílusos MPM-375-FR-54 hűtőszekrénnyel! A retro stílus ihlette, gyönyörű bézs árnyalatban, ezüst kiegészítőkkel nemcsak nélkülözhetetlen háztartási
eszköz, hanem konyhád igazi dísze is. Karcsú arányai, klasszikus formaterve és modern funkciói teszik
egyszerre praktikussá és lenyűgözővé. Add meg konyhádnak az egyedi bájt az MPM-375-FR-54
hűtőszekrénnyel!
Teljes No Frost rendszer - jég és dér nélkül
A No Frost technológiának köszönhetően hűtőszekrényedben nem fog kialakulni zavaró jégréteg vagy dér! A hűtés úgy működik, hogy száraz levegőt vezet be a készülékbe, lehűti azt, majd keringeti – a nedvességet pedig eltávolítja. Ennek köszönhetően nem kell többé kézzel leolvasztanod sem a hűtőt, sem a fagyasztót, a megspórolt időt pedig magadra és szeretteidre fordíthatod.
Kivételes design - időtlen stílus
Fedezd fel a retro stílus különleges báját az MPM-375-FR-54 hűtőszekrénnyel! Már az első pillantásra lenyűgöz elegáns megjelenésével és gondos kidolgozásával. A bézs szín finom ezüst díszítésekkel karaktert ad a készüléknek, amely tökéletesen illik bármilyen konyhai enteriőrhöz – a klasszikustól a modernig. Az MPM-375-FR-54 hűtő nemcsak külsejével nyűgöz le, hanem a használat kényelmét is biztosítja. Az ergonomikus, elegáns ezüst kivitelű fogantyú stílust kölcsönöz, és még kellemesebbé teszi a mindennapi használatot.
Funkcionális felszereltség - belső tér, ami megkönnyíti a mindennapokat
A gazdagon felszerelt és tágas belső térnek köszönhetően könnyedén megtalálod minden élelmiszer számára a megfelelő és könnyen hozzáférhető helyet. A hűtőben 4 üvegpolc, egy frissentartó rekesz,
valamint 4 ajtópolc található, köztük egy tojástartóval.
Ezen felül az MPM-375-FR-54 hűtőszekrény egy rendkívül praktikus, fém palacktartó polccal is rendelkezik ez a megoldás könnyű hozzáférést biztosít a hűtött italokhoz, miközben azok kényelmesen és stabilan tárolhatók.
A fagyasztórészben 3 átlátszó, kényelmes rekesz található, jégkockatartóval együtt. A funkcionális kialakítás és a 375 literes bruttó űrtartalom lehetővé teszi a nagyobb mennyiségű élelmiszer, valamint a szokatlan méretű termékek kényelmes tárolását is.
Elektronikus vezérlés - a tárolási feltételek gyors és egyszerű beállítása
Fedezd fel a kényelmes szabályozás élményét, amely most szó szerint karnyújtásnyira van! Az elektronikus hőmérséklet-szabályozó nemcsak pontos irányítást biztosít a hűtőszekrény belső hőmérséklete felett, hanem lehetővé teszi annak az aktuális igényeidhez való igazítását is.
Szeretnél nagyobb mennyiségű friss élelmiszert gyorsan lehűteni? Egyszerűen és gyorsan – csak csökkentsd a hőmérsékletet.
Ezen felül a készülék „szuperfagyasztás” funkcióval is rendelkezik, amely rendkívül hasznos, ha egyszerre sok új terméket szeretnél lefagyasztani. Így az élelmiszerek tárolása még személyre szabottabbá és hatékonyabbá válik.
Tulajdonságai:- Retro stílus, modern funkcionalitás - elegáns bézs kivitel ezüst részletekkel, amely tökéletesen illik bármely konyhába.
- Teljes No Frost rendszer - jég- és dérmentes működés, nincs szükség kézi leolvasztásra.
- 375 literes kapacitás - tágas belső tér nagyobb mennyiségű élelmiszer kényelmes tárolásához.
- Funkcionális belső kialakítás - 4 üvegpolc, frissentartó rekesz, 4 ajtópolc tojástartóval, valamint fém palacktartó.
- Tágas fagyasztórész - 3 átlátszó fiók jégkockatartóval.
- Elektronikus vezérlés - pontos hőmérséklet-szabályozás, egyszerű beállítás egyetlen érintéssel.
- „Szuperfagyasztás” funkció - ideális nagyobb mennyiségű friss áru gyors lefagyasztásához.
- Kényelmes használat - ergonomikus, ezüst színű fogantyú az elegancia és a praktikum jegyében.
- Időtlen design - a retro megjelenés és a modern technológia tökéletes harmóniája.
| Kialakítás |
| Kialakítás | Szabadonálló |
| Energia |
| Energiaosztály (A-G) | E |
| Éves energiafogyasztás | 240 kWh/év |
| Klíma osztály | SN-N-ST-T |
| Funkciók |
| No Frost | Igen |
| Rekeszek |
| Fagyasztó rekeszek száma | 3 |
| Polcok |
| Hűtő polcok száma | 4 db |
| Méretek |
| Szélesség | 60 cm |
| Magasság | 195 cm |
| Mélység | 71 cm |
| További tulajdonságok |
| Nettó hűtőtér | 225 liter |
| Nettó fagyasztótér | 90 liter |
| Fagyasztó teljesítmény | 5 kg/nap |
| Visszamelegedési idő | 16 óra |
| Cserélhető oldalú ajtónyitó | Nincs |
| Kijelző | Nincs |
| Vízadagoló | Nincs |
| Jégadagoló | Nincs |
| Ajtórekeszek száma | 4 |
| Zajszint | 41 dB |