A bejelentkezéshez kérjük adja meg adatait:










Elegáns design
| Általános tulajdonságok | |
| Beépítés típusa | Standard |
| Ajtók száma | 2 |
| Vízadagoló | Nem |
| No Frost hűtőrendszer | Hűtőszekrény Fagyasztó |
| Energiahatékonysági osztály | E energiaosztály |
| Zajszint | 36 dB |
| Nettó űrtartalom | 664 l |
| Tulajdonság | Smart Diagnosis Gyors fagyasztás No Frost |
| Technológia | Multi-Air Flow LINEAR Cooling™ Intelligens inverteres kompresszor |
| Hangjelek | Nyitott ajtó jelzés |
| Szín | Ezüstszín |
| Műszaki jellemzők | |
| Kompresszorok száma | 1 |
| Hűtőrendszer | No Frost |
| Évi energiafogyasztás | 352 kWh |
| Hűtőfolyadék | R600A |
| Tápfeszültség | 220 V 240 V |
| Hűtőszekrény | |
| Hűtőszekrény nettó térfogata | 423 l |
| Hűtő polcok száma | 3 |
| Ajtórekeszek száma | 4 |
| Hűtőszekrény leolvasztó rendszer | Automatikus |
| Speciális rekeszek | Zöldség és gyümölcs rekesz Tejtermék rekesz Fresh zone |
| Polcok anyaga | Biztonsági üveg |
| Fagyasztó | |
| Hűtőszekrény rekesz nettó űrtartalma | 239 l |
| Rekeszek száma | 6 |
| Fagyasztó leolvasztó rendszer | Automata |
| Méretek | |
| Szélesség | 91.3 cm |
| Mélység | 73.5 cm |
| Magasság | 179 cm |
| Súly | 101 kg |


