Candy BC4S485M4D8-S Prowash 400 beépíthető mosó- és szárítógép
A Candy ProWash&Dry 400 BC4S485M4D8-S beépíthető mosó-szárítógép hatékony mosást és kíméletes szárítást kombinál egyetlen készülékben. A mosás energiaosztálya A, 8 kg-os mosási és 5 kg-os szárítási kapacitással rendelkezik, maximális fordulatszáma 1400 ford./perc, zajszintje 72 dB(A). Inverteres motorral, gőzfunkcióval, AI Weight Sense technológiával, Mix Power System rendszerrel, valamint Wi-Fi + Bluetooth kapcsolattal büszkélkedhet, ez utóbbi a hOn alkalmazásonkeresztül valósul meg. 15 alapprogram áll a rendelkezésedre, beleértve a gyors programokat, gőzfunkciókat és speciális szárítási módokat. A vezérlést digitális kijelző biztosítja érintőpanellel és forgókapcsolóval.
Candy ProWash&Dry 400 beépíthető mosó-szárítógép
Ez a modell egyesíti a mosást és szárítást egyetlen programban, kiküszöböli a külső szárítógép szükségességét, miközben megőrzi a konyhába vagy fürdőszobába illő, beépíthető kialakítást. Ötvözi a modern technológiákat, a gazdaságos működést és a speciális programokat a minőségi ápolást igénylő textíliákhoz.
Kiváló energiahatékonyság – A-20% osztály
Mosás során a készülék A energiaosztályt ér el, akár 20%-kal jobb hatékonysággal, mint az osztály szabványa. Az inverteres motor stabil teljesítményt, alacsony fogyasztást és csendes működést biztosít.
CANDY BC4S485M4D8-S PROWASH 400 AI Weight Sense technológiával
Az AI Weight Sense technológia automatikusan megméri a betöltött ruha súlyát, és ennek megfelelően állítja be a víz mennyiségét és a program hosszát. Ezáltal akár 40%-os energiamegtakarítást érhet el, emellett hatékony mosást biztosít, kézi beállítás nélkül.
Mix Power System
A Mix Power System koncentrált, víz és mosószerkeveréket hoz létre, amelyet közvetlenül a dobba fecskendez. Egyenletesen hatol be az elegy a szálak közé, és kiváló mosási eredményt nyújt még alacsonyabb hőmérsékleten is.
Gyorsaság és rugalmasság – 7 gyors ciklus
Hét gyors ciklus áll a rendelkezésedre 14, 30, 44, 49 és 59 perces időtartammal, amelyek lefedik a mindennapi mosási igényeket. Van rajta gőzölés és Easy Iron Plus funkció is, amely segít csökkenteni a ruhák gyűrődését mosás és szárítás után.
Design és felhasználóbarát felület
A digitális kijelző érintőpanelje kényelmes kezelést biztosít 23 nyelven. A programválasztó forgókapcsoló gyors programválasztással egészíti ki a vezérlést, miközben minden információ áttekinthetően jelenik meg a kijelzőn.
hOn alkalmazás – Wi-Fi és Bluetooth
A Wi-Fi és Bluetooth kapcsolat fejlett vezérlést tesz lehetővé a CANDY BC4S485M4D8-S PROWASH 400 mosó-szárítógéphez a hOn alkalmazáson keresztül.
- Távoli indítás és mosási folyamat ellenőrzése
- ECO-Schedule funkció az alacsony tarifájú időszakban történő mosáshoz
- Hozzáférés további programokhoz és textilkezelési javaslatokhoz
A CANDY BC4S485M4D8-S PROWASH 400 beépíthető mosó-szárítógép főbb jellemzői- Candy ProWash&Dry 400 beépíthető mosó-szárítógép
- Kiváló energiahatékonyság
- AI Weight Sense
- Mix Power System
- hOn alkalmazás - Wi-Fi és Bluetooth kapcsolat
- Gyorsaság és rugalmasság
- Design és felhasználóbarát felület
| Paraméterek |
| Mosógép tulajdonságai |
| Maximális centrifugálási sebesség | 1 400 ford/perc |
| Mosógép programok száma | 15 |
| Mosógép töltése | Elöltöltős |
| Mosógép kialakítása | Szárítóval |
| A mosógép energetikai paraméterei |
| Program időtartama (teljes működési ciklus) | 550 perc (9,17 óra) |
| Program időtartama (mosási ciklus) | 218 perc (3,63 óra) |
| Maximális töltési kapacitás (teljes működési ciklus) | 5 kg |
| Maximális töltési kapacitás (mosási ciklus) | 8 kg |
| Energiafogyasztás (teljes működési ciklus) | 266 kWh/100 c. |
| Energiafogyasztás (mosási ciklus) | 38 kWh/100 c. |
| Súlyozott vízfogyasztás ciklusonként (teljes működési ciklus) | 75 l |
| Súlyozott vízfogyasztás ciklusonként (mosási ciklus) | 44 l |
| Centrifugálási zajszint | 72 dB |
| Energiahatékonysági osztály (teljes működési ciklus) | D |
| Centrifuga hatékonysági osztály | B |
| Zajkibocsátási osztály az ECO 40-60° program mellett | A |
| Energiahatékonysági osztály (mosási ciklus) | A |
| Csomagolás méretei |
| Csomagolás magassága | 87,5 cm |
| Csomagolás szélessége | 65 cm |
| Csomagolás mélysége | 57 cm |
| Mosógép méretei |
| Mosógép mélysége | 54 cm |
| Mosógép szélessége | 60 cm |
| Mosógép magassága | 82 cm |
| A mosógép bejövő víztömlőjének hossza | 150 cm |
| Mosógép tömege | 63 kg |
| Mosógép mérete (mélység) | Standard (min. 50 cm) |
| Mosógép funkciói |
| Mosógép funkciói | Gőzprogram, Gyerekzár, Gyorsprogram, Inverter motor, Késleltetett indítás, Kijelző, Mobilos vezérlés, Mosási program végét jelző hangjelzés, Súlyérzékelés |
| Mosógép technológia | Gőzkezelés |
| Modelltípus |
| Modell típusa | Beépíthető |
| Aljzat típusa |
| Aljzat kompatibilitás (ország) | Ausztria, Csehország, Franciaország, Horvátország, Lengyelország, Magyarország, Németország, Oroszország, Románia, Szlovákia, Szlovénia |
| Intelligens vezérlés |
| Csatlakoztatás | Bluetooth, Wi-Fi |
| Okosfunkciók | Mobil applikáció, Programok rögzítése, Távvezérlés |
| Kompatibilitás | hOn |
| Mosógép színe |
| Mosógép színe | Fehér |