A bejelentkezéshez kérjük adja meg adatait:









| Általános jellemzők | |
| Termékcsalád | Gaming |
| Technológia | Low blue light Freesync |
| Energia fogyasztás | 9.5 W 10.4 W 11.3 W 11.6 W |
| Szabványok | CB CE RoHS WEEE ErP EAC Energy Star REACH CE EMC |
| Súly | 0.7 kg |
| Hosszúság | 359.26 mm |
| Szélesség | 17.85 mm |
| Magasság | 226.98 mm |
| Szín | Fekete |
| Kijelző | |
| Átmérő | 16 inch |
| Kijelző technológiája | IPS |
| Felbontás típus | Full HD |
| Optimális felbontás | 1920 x 1080 |
| Háttérvilágítás típus | LED |
| Képarány | 16:09 |
| Képernyő formátum | Wide |
| Kijelző felületének típusa | Anti-Glare |
| Fényerő | 250 cd/m² |
| Válaszidő | 4.67 ms |
| Látószög Vízszintes/Függőleges | 178 / 178 Fok |
| Jellemző kontraszt | 800:01:00 |
| Dinamikus kontraszt | 80M:1 |
| Pixelosztás | 0.179 mm |
| Maximális frissítési frekvencia | 144 Hz |
| Színek száma | 16.7 M |
| Csatlakozás | |
| Video portok | 1 x USB Type-C 1 x Mini HDMI |
| Audio portok | 1 x audio out |
| Felszerelések | |
| Speciális funkciók | Kensington Lock Low Blue Light FreeSync Integrált hangszórók, 2 x 0,8 W |
| Csomag tartalma | 1 x Felhasználói kézikönyv 1 x Monitor 1 x USB Type-C kábel 1 x Mini HDMI - HDMI kábel 1 x Tok |
| Ergonómia | |
| Dönthető | 30º / 53º |


