Leírás:Legyél Te az, aki alapjaiban rengeti meg a játékot Az LG UltraGear™ elképesztően nagy teljesítményű felszerelés, így növeli a győzelem esélyét.
Elképesztő sebességre tervezve A TN panelek sebességét megközelítő IPS 1 ms-os válaszidő által biztosított minimális utókép hatásnak és gyors válaszidőnek köszönhetően egy teljesen új játékélményben lehet részed.
Akadozásmentes kép A 144 Hz-es ultragyors sebességgel a játékosok hamarabb láthatják a következő képkockát, és a kép is egyenletesebbnek tűnik. A gamerek gyorsabban reagálhatnak az ellenfél lépéseire, és könnyebben célba vehetik a rivális játékosokat.
Éld meg a harcot valós színekben! Ez a monitor támogatja a HDR10 sRGB 99% (Typ.) technológiát, így belemerülhetsz a valósághűen gazdag színekbe és kontrasztba. A csatatértől függetlenül a játékosok láthatják az összes drámai színt, amelyet a játékfejlesztők elképzeltek.
G-Sync® kompatibilis, az NVIDIA által hitelesítve A 27GN800 monitort az NVIDIA tesztelte, és ez egy hivatalosan hitelesített G-SYNC® kompatibilis monitor, amely minimálisra csökkenti a kép szakadozását és akadozását a zökkenőmentes játékélmény érdekében.
Tisztább, simább és gyorsabb kép Az FreeSync™ Premium technológiával a játékosok zökkenőmentes, folyamatos mozgást élhetnek át a nagy felbontású, gyors tempójú játékok közben. A rendszer gyakorlatilag minimálisra csökkenti a kép akadozását és szakadozását.
Légy kifinomult, stílusos és modern Emeld a játékélményt a szemet gyönyörködtető és a lényegében káva nélküli kialakítással. Az állítható talpazat pedig lehetővé teszi a monitor dőlésének megváltoztatását, hogy kényelmesebben játszhass.
Reagáljon gyorsabban az ellenfeleire A monitor minimalizálja a beviteli késleltetést a Dynamic Action Sync használatával, így a játékosok minden egyes mozdulatot azonnal, már a megtörténtükkor láthatnak.
Támadj te először a sötétben! A feketestabilizátor segítségével a játékosok elkerülhetik a legsötétebb helyeken megbúvó mesterlövészeket, és gyorsan elmenekülhetnek, amikor felvillan a torkolattűz.
Jobb célzás A pontosabb lövés érdekében a célpont rögzítve van a középpontban
| Specifikáció: |
| Termékcsalád | Gaming |
| Kijelző méret | 27" |
| Kijelző felbontás | 2560x1440 |
| Maximális képfrissítés | 144 Hz |
| Válaszidő | 1,0 ms |
| Fényerő | 350 cd/m2 |
| Kijelző színeinek száma | 1,07 milliárd |
| Betekintési szög | 178° / 178° |
| Kijelző formátum | Wide |
| Képarány | 16:09 |
| Paneltechnológia | Nano IPS |
| Kontraszt arány | 1000:1 SCR |
| Érintőképernyő | Nem |
| 3D támogatás | Nem |
| TV Tuner | Nincs |
| Hangszóró | Nincs |
| D-SUB (VGA) | Nincs |
| DVI | Nincs |
| HDMI | 2db |
| DisplayPort | 1db |
| USB port | Nem |
| Dönthető | Igen |
| Forgatható (PIVOT) | Igen |
| VESA rögzítés | 100 x 100 mm |
| Fogyasztás | 51W |
| Állapot | Új |
| Súly (bruttó) | 11.4 kg |