Panasonic ES-LS6A-K803 elektromos borotva900-as sorozat - Fejlett hatékonyság, erőteljes teljesítmény és kíméletes borotválkozás minden menetben*Az 5 fejlett japán pengével a 900-as sorozatot úgy tervezték, hogy hosszan tartó simaságot biztosítson. Bizonyítottan még a háromnapos borostát is hatékonyan borotválja a nyakon és az állon egyetlen menetben**.
*Németországi tesztelés 100 férfin 4 héten keresztül, otthon, 2021 augusztusában.**Külső tesztelés a Panasonic ES-LV9F elődjével szemben.
5 fejlett penge - borotválkozzon hatékonyan és simán minden egyes menetben.Fejlett japán pengék, gondosan megmunkálva, hogy egyetlen menetben hatékony és kíméletes háromnapos szakállborotválkozást biztosítsanak a hosszan tartó simaság érdekében.Még a makacs, vastag szőrszálakat is felszedi a nyakon és az állon.
A legélesebb Panasonic pengékA tartós japán rozsdamentes acélból készült pengéket az évekig tartó kíméletes borotválkozáshoz tervezték. A szamurájkardkészítés hagyományai alapján borotvánk a legkeményebb belső pengékkel rendelkezik, amelyek mindössze 30 fokos nanoélesítéssel rendelkeznek. A legvastagabb szőrszálakat is hatékonyan, minimális számú mozdulattal képesek átvágni, így nem károsítják a bőrt, sima és kellemes tapintású lesz az arcod.
Ultragyors lineáris motor a kíméletes borotválkozáshozUltrarövid lineáris motorunk percenként 70 000 keresztirányú löketével tiszta, hosszan tartó borotválkozást biztosít állandó vágási sebességgel, függetlenül attól, hogy milyen vastag a szakálla. A fejlett mag-lev technológiával a borotva a világ legerősebb mágneseit használja a sima, tiszta borotválkozás érdekében.
A szakállérzékelő személyre szabja a borotválkozástÉlvezze a személyre szabott borotválkozást szakállérzékelő technológiánkkal, amely az arc körvonalához, valamint a szőrszálak vastagságához és sűrűségéhez igazítja a teljesítményt. A teljesítményt növeli ott, ahol a szakáll vékony, és csökkenti más területeken, hogy megelőzze a bőrirritációt, így biztosítva Önnek a legkényelmesebb borotválkozást.
Egyedi 20D rugalmas borotvafejA rugalmasság elengedhetetlen a szoros borotválkozáshoz szükséges mozdulatok számának korlátozásához, ezért a 900-as sorozat 20D rugalmas borotvafejjel van felszerelve. A fej 10 irányban mozog, az 5 penge pedig 10 független irányban mozog - függőlegesen és vízszintesen egyaránt - és követi az arc kontúrjait.
Sokoldalú, kihúzható trimmerA 45 fokos élű, tartós rozsdamentes acél pengékkel ellátott, kihúzható trimmerünket borotválkozás előtti trimmelésre és részletes ápolásra tervezték. Éles és precíz, a kényelmet szem előtt tartva készült.
| Általános tulajdonságok |
| Testrész | Szakáll |
| Terméktípus | Elektromos borotva |
| Borotva típusa | Forgó pengékkel |
| Ajánlott | Borotválkozás |
| Használat | Otthoni használat |
| Használat | Száraz borotválkozás Nedves borotválkozás |
| Bőr típus | Érzékeny Normál |
| Tápellátás típusa | Akkumulátor |
| Sebesség fokozatok | 1 |
| Lapátok száma | 6 |
| Penge anyaga | Acél |
| Penge bevonata | Rozsdamentes acél |
| Technológia | Szakáll érzékelő |
| Csomag tartalma | 1 x Táska 1 x Borotva |
| Szín | Matt fekete |
| Tehnikai tulajdonságok |
| Akkumulátor típusa | Lithium-Ion |
| Töltési idő | 1 h |
| Akkumulátor élettartam | 50 min |
| Méretek |
| Hosszúság | 172 mm |
| Szélesség | 72 mm |
| Súly | 210 g |