SteamCare - megőrzi az eleganciátA SteamCare rendszerrel ellátott PerfectCare 700 függőleges mosógép akár harmadával csökkenti a foltokat. A gőz a mosási program végén adagolódik, hogy a ruhák simák maradjanak, a vasaló hőjének használata nélkül.
Kevesebb gyűrődés a SteamCare segítségévelA SteamCare-nek köszönhetően ruhái kevesebb gyűrődést mutatnak mosás után. A mosási ciklus végén hozzáadott gőzzel a szálak ellazulnak, és a gyűrődések akár harmadával csökkennek. Anélkül, hogy ruháit a vasaló hőjének tenné ki, azok hosszabb ideig, minimális erőfeszítéssel jobban néznek ki.
Személyre szabott gondozás kevesebb idő alattA SensiCare rendszer alkalmazkodik minden egyes töltethez, hogy megakadályozza a túlmosást. Így a ruhatárában található összes ruhadarab hosszabb ideig megőrzi megjelenését és kellemes tapintású érzetét.
Csökkentett energiafogyasztás az Eco TimeManagerrelSpóroljon áramot az Eco TimeManagerrel. Csökkentse az erőforrás-fogyasztást azáltal, hogy az egyes mosási ciklusokat a töltetnek megfelelően testre szabja, anélkül, hogy a mosás minőségét veszélyeztetné. Ruháit megfelelően és hatékonyan ápolják.
Kivételes frissesség a SoftPlus-szalA SoftPlus segítségével a ruhák frissebbnek és illatosabbnak érzik magukat. Az utolsó öblítés előtt egyenletesen eloszlatja a kondicionálót a kivételes ápolás érdekében.
Frissítő antiallergén programmalA speciális antiallergén program eltávolítja az irritáló anyagokat a ruhákból. A mosási ciklus kíméletes gőzzel egészül ki, így a szövet minden szála alaposan megtisztul.
| Általános jellemzők |
| Beépítés típusa | Standard |
| Mosógép típusa | Standard |
| Keskeny | Igen |
| Megtöltés típusa | Felültöltős |
| Család mérete | 3 tag 4 tag |
| Töltet kapacítás | 6 kg |
| Centrifugálási sebesség | 1200 fordulat/perc |
| Centrifuga zajszint | 79 dB |
| Tartály anyaga | C4 |
| Ajtónyitás iránya | Felső rész |
| Vezérlőpanel típusa | Mechanikus Digitális |
| Szín | Fehér |
| Méretek |
| Mélység | 60 cm |
| Szélesség | 40 cm |
| Magasság | 89 cm |
| Súly | 59 kg |
| Kábel hossza | 1.65 m |
| Hatékonyság és teljesítmény |
| Energiahatékonysági osztály | B energiaosztály |
| Centrifugálási hatékonyság | B |
| Energiafogyasztás / 100 mosás | 48 kWh |
| Funkciók és biztonság |
| Tulajdonság | Soft Opening nyitás Késleltetett indítás SoftPlus Eco TimeManager Gőzmosás |
| Biztonsági funkciók | Flood protection |
| Technológia | Motor Inverter SteamCare Lágyan nyíló dobajtó |
| Programok és opciók |
| Mosási programok | Finom ruhák Pamut Be/Ki Öblítés Centrifuga/Szivattyúzás Szintetikus Farmer Gőz Antiallergén Babaruha Dzsekik Gyors 14` Gyapjú / Selyem Eco 40-60 Gőz kasmírhoz |
| Mosási programok száma | 15 |
| Gyorsmosás hossza | 14 min |
| ECO program időtartama | 3.15 h |