A bejelentkezéshez kérjük adja meg adatait:





A PerfectCare 700 függőleges töltésű mosógép a SteamCare rendszerrel akár harmadára csökkenti a ráncokat. A gőz a mosási program végén kerül hozzáadásra, így a ruhák kisimulnak, vasalni sem kell.
Puha nyílás a könnyű hozzáférésért
Az új Soft Opening rendszerrel könnyebben be- és kipakolhatja a ruhákat. A dob belső ajtajának párnázott nyitása gombbal nagyobb biztonságot és kényelmet biztosít. És mivel a rakodás felül történik, tiszta képet kaphat arról, hogy mit rak az autóba.
Személyre szabott ellátás rövidebb idő alatt
A SensiCare rendszer az egyes ciklusok beállításait a töltet súlyához igazítja, hogy megakadályozza a túlzott ruhamosást. Így a gardrób minden eleme hosszabb ideig megőrzi megjelenését, és kellemes tapintású lesz.
Alacsony energiafogyasztás az Eco TimeManager segítségével
Takarítson meg áramot az Eco TimeManager opcióval. Csökkentse az erőforrás-felhasználást azáltal, hogy minden mosási ciklust a töltetnek megfelelően állít be, anélkül, hogy a mosási teljesítmény rovására menne. Ruháit megfelelően és hatékonyan gondozzák.
Kevesebb ránc a SteamCare segítségével
A SteamCare rendszernek köszönhetően ruhái kevesebb ráncot mutatnak mosás után. A mosási ciklus végén gőz hozzáadásával a szálak ellazulnak, és a gyűrődések akár harmadára csökkennek. Anélkül, hogy a ruhákat kitennénk a vasaló hőjének, hosszabb ideig jobban néznek ki, minimális erőfeszítéssel.
Kivételes frissesség a SoftPlus-szal
| Általános jellemzők | |
| Beépítés típusa | Standard |
| Mosógép típusa | Standard |
| Keskeny | Nem |
| Megtöltés típusa | Felültöltős |
| Család mérete | 3 tag 4 tag |
| Töltet kapacítás | 7 kg |
| Centrifugálási sebesség | 1200 fordulat/perc |
| Centrifuga zajszint | 78 dB |
| Tartály anyaga | Carboran |
| Ajtónyitás iránya | Felső rész |
| Vezérlőpanel típusa | Mechanikus Digitális |
| Szín | Fehér |
| Méretek | |
| Mélység | 60 cm |
| Szélesség | 40 cm |
| Magasság | 89 cm |
| Súly | 57 kg |
| Kábel hossza | 1.61 m |
| Hatékonyság és teljesítmény | |
| Energiahatékonysági osztály | A energiaosztály |
| Centrifugálási hatékonyság | B |
| Energiafogyasztás / 100 mosás | 45 kWh |
| Funkciók és biztonság | |
| Tulajdonság | Soft Opening nyitás SoftPlus Eco TimeManager Gőzmosás |
| Biztonsági funkciók | Flood protection |
| Technológia | Motor Inverter SteamCare Lágyan nyíló dobajtó Woolmark Blue |
| Programok és opciók | |
| Mosási programok | Finom ruhák Selyem Pamut Öblítés Centrifuga/Szivattyúzás Szintetikus Gyapjú Plus Farmer Gőz Antiallergén Dzsekik Gyors 14` Eco 40-60 Gőz kasmírhoz Baba dolgok |
| Mosási programok száma | 15 |
| Gyorsmosás hossza | 14 min |
| ECO program időtartama | 3 h 25 min |


