A bejelentkezéshez kérjük adja meg adatait:










| Általános tulajdonságok | |
| Használat | Konyha |
| Általános jellemzők | |
| Beépítés típusa | Standard |
| Ajtók száma | 2 |
| Kijelző típusa | Érintőképernyő |
| Nettó űrtartalom | 415 l |
| Ajtó nyítása | Megfordítható ajtó |
| No Frost hűtőrendszer | Hűtőszekrény |
| Hűtőrendszer | Full No Frost |
| Szín | Krómozott ezüst |
| Hűtőszekrény | |
| Hűtőszekrény nettó térfogata | 321 l |
| Hűtő polcok száma | 3 |
| Ajtórekeszek száma | 3 |
| Speciális rekeszek | Gyümölcs és zöldség rekesz |
| Hozzátartozó kiegészítők | Tojástartó Jégkockatartó |
| Polcok anyaga | Üveg |
| Vezérlőpanel típusa | Digitális |
| Vízadagoló | Nem |
| Fagyasztó | |
| Hűtőszekrény rekesz nettó űrtartalma | 94 l |
| Rekeszek száma | 1 |
| Fagyasztókapacitás / 24h | 4.4 kg |
| Főbb jellemzők | |
| Technológia | Kettős inverter |
| Tulajdonság | Gyermekzár LED világítás Power Cool |
| Energiatakarékosság és teljesítmény | |
| Energiahatékonysági osztály | E energiaosztály |
| Évi energiafogyasztás | 244 kWh |
| Napi energiafogyasztás | 0.67 kWh |
| Méretek | |
| Magasság | 178 cm |
| Szélesség | 70 cm |
| Mélység | 68 cm |


