Beko RDNE455K40XBN, Kétajtós hűtő, 406 l, NeoFrost Dual Cooling, Kompresszor ProSmart Inverter, Zöldség és gyümölcs doboz, Gyorshűtés funkció, XXL Palacktartó, E energiaosztály, M 185 cm, EzüstA Beko praktikus és tágas kialakítású RDNE455K40XBN kétajtós hűtőszekrénye kényelmet és hatékonyságot hoz konyhájába. Az innovatív technológiával - NeoFrost Dual Cooling és intelligens élelmiszer-szervezési rendszerrel felszerelt - ez a kétajtós Beko hűtőszekrény tökéletes irányítást biztosít a friss termékek felett. Modern esztétikai és innovatív funkcionalitással a kétajtós Beko hűtőszekrény ideális partner ahhoz, hogy ételeit optimális körülmények között tartsa és helyet takarítson meg a konyhában.
NeoFrost kettős hűtésA NeoFrost kettős hűtési technológia az Active Dual Cooling és No Frost rendszereken keresztül a legjobb megőrzési feltételeket biztosítja a 2 rekeszben egymástól függetlenül működő szellőztetett légáramokkal. Ez a technológia megakadályozza a szagok összekeveredését, és elősegíti a páratartalom egyenletes eloszlását, valamint az ajtónyitás után gyorsan helyreállítja a belső hőmérsékletet. Így a gyümölcsök és zöldségek frissen szedett állapotban maradnak.
Kompresszor ProSmart InverterA ProSmart Inverter kompresszor rendkívül csendes működést biztosít a legmagasabb energiahatékonysági szabványok mellett. A ProSmart Inverterrel felszerelt hűtőket technológiailag úgy tervezték, hogy a használat során maximálisan tartósak legyenek.
TejtermékEbben a rekeszben alacsonyabb hőmérséklet biztosított, mint a hűtőszekrényben, ideális az alacsonyabb tárolási hőmérsékletet igénylő termékek (kolbász, tejtermék stb.) vagy azonnali fogyasztásra szánt hús-, csirke- vagy haltermékek tárolására. Gyümölcsök és zöldségek nem tárolhatók ebben a rekeszben.
Zöldség és gyümölcs dobozTágas rekesz, amely a gyümölcsök és zöldségek legjobb körülmények között történő tárolására szolgál.
XXL-es palacktartóSpeciális polc palackokhoz és nagy hengeres tartályokhoz.
Megfordítható ajtókA hűtőajtók nyitási iránya a helykorlátoktól függően változtatható. Az ajtók az innovatív kialakításnak és a kiegészítő oldalsó zsanéroknak köszönhetően bal vagy jobb oldalra szerelhetők.
Állítható termosztátA hűtőrendszer kifogástalanul működik minimális energiafelhasználással, a hőmérséklet pedig egy kéznél lévő, jól elhelyezett termosztát segítségével állítható, hogy véletlenül se aktiválódjon.
HűtőventillátorA hűtőrekeszbe szerelt ventilátornak köszönhetően a hideg levegő egyenletesen oszlik el a készülék belsejében, és egyben jobb hűtési teljesítményt biztosít.
Állítható biztonsági üvegpolcokA biztonsági üvegből készült, állítható polcok 25 kg-ig ellenállnak, és ideálisan elosztják a rendelkezésre álló helyet.
Nem gyúlékony anyagokAz anyagok, amelyekből a Beko fagyasztók készülnek, fokozott használati biztonságot és védelmet nyújtanak a környezeti tényezőkkel szemben.
TUV minősítésA Beko hűtőszekrények TUV tanúsítvánnyal rendelkeznek, ami megerősíti, hogy megfelelnek a kategóriára jellemző összes építési és biztonsági szabványnak.
Támasz tojás
A hűtőszekrény speciális rekesszel van felszerelve a tojás tárolására.
JégkockatartóA parti szervezése során az egyik fő gond az italokhoz való jég. Egyszerű és gyors, a jégkockatálca ideális megoldás.
Gyors hűtés funkcióA gyorshűtés funkció megfelel az Ön igényeinek, és rövid időn belül lehűti a hűtőszekrényben lévő élelmiszereket, amint aktiválja. A funkció egy óra elteltével vagy a kívánt hőmérséklet elérésekor automatikusan leáll.
Figyelmeztető fényA figyelmeztető lámpa akkor aktiválódik, ha a hűtőszekrény belsejében nem megfelelő a hőmérséklet, ha a gyorsfagyasztás funkció aktív, vagy ha előre nem látható helyzet áll elő. Így mindig tudni fogja, hogy hűtőszekrénye optimális paraméterekkel működik-e.
| Általános tulajdonságok |
| Használat | Konyha |
| Általános jellemzők |
| Beépítés típusa | Standard |
| Ajtók száma | 2 |
| Speciális felület | Rozsdamentes acél |
| Nettó űrtartalom | 406 l |
| Ajtó nyítása | Jobb Megfordítható ajtó |
| No Frost hűtőrendszer | Hűtőszekrény Fagyasztó |
| Hűtőrendszer | Neo Frost |
| Kompresszorok száma | 1 |
| Szín | Ezüstszín |
| Hűtőszekrény |
| Hűtőszekrény nettó térfogata | 313 l |
| Hűtő polcok száma | 3 |
| Ajtórekeszek száma | 3 |
| Speciális rekeszek | Zöldség és gyümölcs rekesz Palacktartó |
| Hozzátartozó kiegészítők | 1 x Tojástartó 1 x Jégkockatartó |
| Polcok anyaga | Biztonsági üveg |
| Vezérlőpanel típusa | Mechanikus |
| Vízadagoló | Nem |
| Fagyasztó |
| Hűtőszekrény rekesz nettó űrtartalma | 93 l |
| Rekeszek száma | 2 |
| Fagyasztókapacitás / 24h | 5.5 kg |
| Főbb jellemzők |
| Technológia | NeoFrost Dual Cooling Compresor ProSmart Inverter Dairy |
| Tulajdonság | LED megvilágítás Vakáció üzemmód Ventilátor Figyelmeztető fény Gyorshűtés Állítható termosztát Nyitott ajtó hangjelző |
| Energiatakarékosság és teljesítmény |
| Tápfeszültség | 220 V 240 V |
| Zajszint | 39 dB |
| Energiahatékonysági osztály | E energiaosztály |
| Klímaosztály | SN-T |
| Évi energiafogyasztás | 238 kWh |
| Napi energiafogyasztás | 0.666 kWh |
| Hűtvetartási idő áramellátás nélkül | 10 h |
| Méretek |
| Magasság | 185 cm |
| Szélesség | 70 cm |
| Mélység | 65.5 cm |
| Súly | 75 kg |