A bejelentkezéshez kérjük adja meg adatait:









| Tulajdonság | |
| Méretek (Sz x Ma x Mé) | 54 cm x 176,5 cm x 66,8 cm |
| Termékcsalád | Retro |
| Készülékház színe | Fehér |
| Oldalfalak színe / felülete | Fehér |
| Teljes térfogat | 255 l |
| Hűtőtér nettó térfogata | 201 l |
| Fagyasztótér nettó térfogata | 54 l |
| Hőmérséklet-szabályozás | Egyszerű elektronikus |
| Kompresszor típusa | Inverter |
| Hűtőközeg | R600a |
| Energiaosztály | E |
| Zajszint | 41 dB |
| Zajosztály | C |
| Éves energiafogyasztás | 197,83 kWh |
| Belső világítás (hűtő) | LED |
| Fogantyú típusa | Külső |
| Ajtók / rekeszek száma | 2 |
| Klímaosztály | SN–N–ST–T |
| Hőmérséklet-emelkedési idő | 12 óra |
| Nettó tömeg | 48 kg |


