A bejelentkezéshez kérjük adja meg adatait:




| Akkumulátor | |
| Akkumulátor max. üzemideje | 24 óra |
| Akkumulátor üzemideje (fülhallgató) | 47 óra |
| Akkumulátor töltése | USB-A |
| Csatlakozás | |
| Levehető kábel | igen |
| Kapcsolat típusa | Bluetooth dongle, USB Type-A |
| Bluetooth hatótávolság | 02.máj |
| Vezeték nélküli kapcsolat | igen |
| Támogatott kodekek | A2DP, HFP, HSP |
| Szín | |
| Szín | Fekete |
| Mikrofon jellemzők | |
| Irányjellemző | Kör |
| Impedancia | 32 Ohm |
| Mikrofon konstrukció | Összecsukható |
| Funkciók | Zajkioltó |
| Max. frekvencia | 6 800 Hz |
| Min. frekvencia | 100 Hz |
| Fejhallgatók típusa | |
| Fejhallgatók száma | 2 (stereo) |
| Háttérvilágítás | |
| Háttérvilágítás | Háttérvilágítás nélkül |
| Platform | |
| Platform | PC |
| Fej-/fülhallgató típusa | |
| Mikrofon | igen |
| Kialakítás | Fülre illeszkedő (on-ear) |
| Konstrukció | Zárt |
| Hangzási jellemzők | |
| Hangszóró mérete | 32 mm |
| Impedancia | 32 Ohm |
| Min. frekvencia | 20 Hz |
| Érzékenység | 102 dB/mW |
| Max. frekvencia | 20 000 Hz |
| Tulajdonságok és funkciók | |
| Tanúsítvány | MS Teams, Zoom |
| További tulajdonságok | Tok a csomagban, USB kábel mellékelve |
| Funkciók | Hangerőszabályzás, Hívásfogadás |


