Elicent Rec Duo 100 ventilátor, hővisszanyerővel, csendes, kefe nélküli EC motor, teleszkópos csatorna, 40 m³ / h, IPX4, A +, 100 mm
OLASZORSZÁGBAN KÉSZÜLT
A REC DUO 100 hővisszanyerő egy innovatív, központi légelszívó és -bevezető egység, hővisszanyeréssel és nagy hatékonysággal ideális megoldást jelent pára- vagy páralecsapódási problémák esetén.
Mi az ELICENT?Az Elicent termékeket a MAICO ITALIA SPA, az egyik vezető olasz cég gyártja az ipari és háztartási szellőztetés területén.
1970-től
mostanáig az Elicent mindig is arra törekedett, hogy ötvözze a dizájnt,
a funkcionalitást és a csúcstechnológiát, így sikerült igazán nagy
teljesítményű szellőzőrendszereket előállítania. Az Elicent több mint 40
éve ugyanazzal az elhivatottsággal dolgozik innovatív termékek, fejlett
levegőkezelési megoldások – háztartási, kereskedelmi és ipari
ventilátorok, valamint hővisszanyerő egységek létrehozásán minden
alkalmazáshoz.
Az Elicent márka termékeit a világ több mint 70 országában forgalmazzák, és Olaszországban gyártják.
Főbb jellemzők:
- Energiaosztály: A+
- Hővisszanyerési hatékonyság: akár 90%
- Rendkívül egyszerű és gyors telepítés
- A ventilátor egység mágneses csatolása/lekapcsolása;
- Kültéri rács belső beépítési lehetőséggel - átmérő 100 mm;
- Teleszkópos csatorna
- Maximális zajszint: 29 dB
- Maximális szellőztetés funkció: 0-30 perc között állítható Timer segítségével
- Könnyen karbantartható és tisztítható, kivehető és mosható G3 szűrőkkel
- EC kefe nélküli motor
- Védettség: IPX4
- Ismeretlen kép
- Alkalmas 300-500 mm vastag falakhoz (más falvastagságokhoz 220-1000 mm-ig illeszthető).
A REC Duo 100 az "evakuálás-bevezetés" működési elvén alapul , vagyis a légáramlás 60 másodpercenkénti megfordításának váltakozó ciklusán.
Kerámia hőcserélő , amely az elszívott levegőből hőt halmoz fel az elszívási ciklus során, és a beszívási ciklus során a friss levegőbe engedi.
24 órás működés minimális fordulatszámon, de beszereléskor két sebesség közül választhat.
Hatékony és könnyen használható:- Decentralizált hővisszanyerő egység, akár 90%-os hővisszanyerővel
- Bármilyen típusú helyiségbe alkalmas
- Ideális megoldás lakossági alkalmazásokhoz és olyan környezetekhez, ahol folyamatosan fenn kell tartani a hőkomfortot, nyáron és télen egyaránt.
- Legfeljebb 50°C-os szellőztetéshez ajánlott
- Vékony, elegáns előlap; kompakt méretek
- Védőrács
MŰSZAKI ADATOK:- CE motor, kefe nélküli
- IPX4 védelem
- Minimális légáramlás: 12 m³/h
- Maximális légáramlás: 30 m³/h
- Csak légáramú kipufogógáz: 40 m³/h
- Minimális fogyasztás: 1 W
- Maximális fogyasztás: 2,8 W
- Csak kipufogó fogyasztás: 3,5W
- Minimális zajszint: 15 dB
- Maximális zajszint: 29 dB
| Általános jellemzők |
| Terméktípus | Ventilátor |
| Használat | Háztartási |
| Használat | Konyha Nappali Hálószoba |
| Forma | Kör |
| Felszerelési mód | Fal |
| Anyag | ABS |
| Funkciók | Kerámia hővisszanyerő |
| Szín | Fehér |
| Műszaki adatok |
| Maximális áramlás | 40 m³/h |
| Zajszint | 15 dB 29 dB |
| Védelmi besorolás | A + |
| Méretek |
| Átmérő | 100 mm |
| Súly | 1 kg |