Kicsi retró hűtőszekrény A gyönyörű MIDEA MDRD142SLF01 hűtőszekrény egyedi retró kialakítással bármely otthon, iroda, nyaraló vagy szállodai szoba dísze lesz. Ha nincsenek nagy igényeid a tárolóhellyel szemben, és beéred egy kisebb mélyhűtő rekesszel, ez a 93 literes modell ideális választás. Az energiahatékonyság, a csendes működés és az egyszerű vezérlés is biztosan tetszeni fog.
Ügyesen kialakított belső tér A MIDEA MDRD142SLF01 kis hűtőszekrény belsejét egy polc és egy átlátszó gyümölcs- és zöldségdoboz tagolja. A felső rész egy csuklós ajtóval ellátott mélyhűtő rekesznek is otthont ad. Az ajtón rekeszeket találsz mind a kisebb, mind a pl. 2 literes palackoknak.
MIDEA MDRD142SLF01 hűtőszekrény praktikus megoldásokkal A MIDEA MDRD142SLF01 ajtaja akár 110°-os szögben is kinyitható, így kényelmesen hozzáférhetsz a zöldség- és gyümölcsdobozhoz vagy a mélyhűtőhöz. Természetesen nem maradtak el az állítható lábak, hogy kiegyenlíthesd a padló esetleges egyenetlenségeit.
| Termék tulajdonságok |
| Energiaosztály | F |
| Éves energiafogyasztás | 107 kWh/annum |
| Űrtartalom (hűtőtér) | 93 l |
| Zajkibocsátási osztály | C |
| Típus | mélyhűtő rekeszes |
| Fagyasztó elhelyezkedése | mélyhűtő rekeszes |
| Modell típusa | Szabadonálló |
| Funkciók | Párásító |
| Az ajtónyitás iránya megváltoztatható | Nem |
| Nyitás iránya | Jobb oldali zsanéros |
| Klímaosztály | N, ST |
| Belső elrendezés |
| Hűtőszekrénypolcok száma | 2db |
| Hűtő körfolyamatok száma | 1 × |
| Szín | Fehér |
| Méretek |
| Hosszúság | 83,5 cm |
| Szélesség | 48,8 cm |
| Mélység | 44 cm |
| Design | Retro |
| Tömeg | 20 kg |