Növeld meg a laptopod kijelzőjének méretét, és fokozd a hatékonyságodat a szabványos Full HD (1920 × 1200) felbontású 13,3" Verbatim LCD hordozható monitorral. IPS panelje nagyszerű színreprodukcióval rendelkezik, és a kép minősége nem változik, még ha változtatod is a látószöget. Ezt ki lehet használni a dokumentumok nyomtatás előtti ellenőrzésekor vagy akár prezentációk esetében. A fényes kijelzőfelület javítja a színeket és a kontrasztot, de erős fényben tükröződést okozhat. A szabványos 16:10 képaránnyal probléma nélkül nyithatsz meg egy szöveges dokumentumot és egy grafikai szerkesztőt egymás mellett, így egyszerűen dolgozhatsz az ablakokkal. IPS panelt kínál LED-es megvilágítással. A kiváló 250 cd/m² maximális fényerő ideális olyan környezetben való munkavégzéshez, ahol nincs erős napfény, és tökéletesen megfelel sötétebb helyiségekben is.
Ez a célszerű Verbatim monitor érdekes funkciókat és képességeket nyújt
Ez a nagyszerű 13,3" IPS számítógép monitor hordozható kialakítással rendelkezik, ami nem nagyobb, mint egy szokásos laptop, így könnyen elfér az utazó csomagodban. Szűrővel rendelkezik, amely kevesebb káros kék fényt enged be, ami segít mérsékelni a szem fáradtságát és javíthatja az alvás minőségét. Az érintőképernyő lehetőséget ad arra, hogy írj és rajzolj, akárcsak papíron, és grafikát vagy építészeti terveket szerkessz közvetlenül a kijelzőn, grafikus tablet használata nélkül. A HDR sokkal több részletet és jobb színvisszaadást biztosít, hasonlót ahhoz, amit az emberi szem lát. A képernyőt a neked megfelelő szögbe döntheted, úgy, hogy a felső oldala szemmagasságban legyen, hogy támogassa a helyes testtartást, ami tehermentesíti a nyaki gerincet és megelőzi a skoliózis kialakulását. A dönthetőséget különösen azok értékelik, akik munka közben az íróasztal mellett állnak.
Ez a nagyszerű Verbatim monitor biztosan örömödre szolgál majd felszerelésével
A monitort HDMI és USB-C révén csatlakoztathatod a laptopodhoz vagy a számítógépedhez. Port replikátor vásárlásával kibővítheted a géped csatlakozási lehetőségeit. A port replikátor akkor is jól jön, ha több képernyőt szeretnél csatlakoztatni. A beépített hangszórók lehetővé teszik, hogy egy eszközön keresztül élvezd a hangot és a képet. A monitoron kívül a csomag HDMI, USB-C és USB-C - USB-A kábelt is tartalmaz.
A natív kontraszt meghatározó tényező legyen a monitor kiválasztásakor
Ezen Verbatim monitor 1000:1 natív kontraszttal rendelkezik. A natív kontrasztarány a legvilágosabb és legsötétebb pont közötti különbséget jelzi, amelyet egy számítógép monitor képes megjeleníteni. Ha egy monitor kontrasztaránya 3000:1, akkor ez azt jelenti, hogy a legvilágosabb pont (fehér) 3000-szer világosabb, mint a legsötétebb pont (fekete). A magasabb natív kontraszt lehetővé teszi a finomabb részletek megjelenítését a sötét és világos képelemeknél. Ha játékra vagy filmnézésre keresel monitort, a 2000:1-es natív kontraszt tökéletes, míg irodai munkához a 1000:1 alatti is megfelel. Grafikai munkához és videószerkesztéshez a 2000:1-nél nagyobb kontrasztarányú monitorok a legmegfelelőbbek.
| Általános jellemzők |
| Termékcsalád | Home & Office |
| Technológia | Érintőképernyős LED kijelző |
| Súly | 925 g |
| Hosszúság | 300 mm |
| Szélesség | 13 mm |
| Magasság | 200 mm |
| Energiafogyasztás / 1000 óra | 7 kWh |
| Szín | Fekete |
| Kijelző |
| Átmérő | 13.3 inch |
| Kijelző technológiája | IPS |
| Felbontás típus | WUXGA |
| Optimális felbontás | 1920 x 1200 |
| Képarány | 16:10 |
| Képernyő formátum | Klasszikus |
| Fényerő | 250 cd/m² |
| Válaszidő | 6 ms |
| Jellemző kontraszt | 1000:01:00 |
| Színek száma | 16,7 millió |
| Csatlakozás |
| Video portok | 1 x HDMI |
| Audio portok | 1 x 3.5 mm Jack |
| Adatportok | 2 x USB-C 1 x USB-A |
| Felszerelések |
| Speciális funkciók | HDR Low Blue Light FreeSync 2 x 2W-os hangszóró |