Blue Yeti mikrofon a tökéletes hangátvitelértVegyél fel úgy felvételeket, ahogy a profik. A Blue Yeti USB-s kondenzátoros mikrofonnal tökéletes minőségben rögzíthetsz videoblogokat, podcastokat vagy folytathatsz konferenciahívásokat. A mikrofon finoman megszünteti a nem kívánt környezeti zajokat. A gyakorlatban értékelni fogod a nagyon szép állványt is, amellyel bármilyen asztalon megtalálhatod a Blue Yeti mikrofon ideális pozícióját.
A Blue Yeti mikrofon könnyen használható
A Blue Yeti mikrofon teljes mértékben kompatibilis a Mac vagy Windows 10 operációs rendszerekkel. Ráadásul természetesen nincs szükséged semmilyen illesztőprogramra, mert csak bedugod az USB-portba, és már használhatod is. Például a Discordban, a Twitchben, az OBS-ben és sok másban.
Változatos lehetőségek a hangfelvételhez vagy a streaminghez
Kiváló minőségének köszönhetően a Blue Yeti mikrofon négy speciális üzemmóddal rendelkezik, amelyek a lehető legpontosabbra állítják a térérzékelést.
Kardioid: tökéletes a szemből érkező hangok rögzítésére. Ez az üzemmód alkalmas egy podcast vendégének vagy egyetlen hangszer hangjának rögzítésére.
Omni: egy speciális üzemmód, amely 360°-ban minden irányból rögzíti a hangot.
Stereo: egyszerre használja a jobb és a bal csatornát két különálló hangforrás rögzítéséhez. Például egy énekes és egy hangszer esetében.
Kétirányú: a mikrofon elölről és hátulról is rögzíti a hangot, ideális üzemmód egy podcast vagy két énekes számára.
A Blue Yeti Skype és Discord tanúsítvánnyal is rendelkezik
A Blue Yeti kivételes minőségű USB-mikrofonja ideális az olyan népszerű alkalmazásokhoz, mint a Skype vagy a Discord, amely egyértelmű garanciát nyújt arra, hogy a keletkező hang, még élő közvetítés esetén is, lenyűgöző minőségű lesz. A Blue Yeti mikrofon segít a legtöbbet kihozni projektjeidből.
A Blue Yeti mikrofon legfontosabb jellemzői- Kivételes minőségű mikrofon egy világhírű gyártótól
- A Blue Yeti használható vlogokhoz, podcastokhoz és akusztikus hangszerekhez
- Értékelni fogod az állandó érzékenységet a teljes 20 Hz-20 kHz-es frekvenciatartományban
- A Blue Yeti mikrofon mellett a csomag tartalmaz egy jól megtervezett állványt is
- 3,5 mm-es fejhallgató-csatlakozó a mikrofonnál
- Zökkenőmentes telepítés Windows 10 vagy macOS rendszereken
| Tulajdonságok |
| Csomag része | Állvány |
| Alkalmas | Beszéd, Otthoni stúdió, PC |
| Funkciók | Iránykarakterisztika kapcsoló |
| Méret |
| Magasság | 295 mm |
| Szélesség | 120 mm |
| Mélység | 125 mm |
| Logitech ikon paraméter |
| Logitech ikon | Logitech multibuy ikon |
| Tömeg |
| Tömeg | 1 550 g |
| Csatlakozás |
| Csatlakozás | USB |
| Mikrofon tulajdonságai |
| Mikrofon típusa | Asztali |
| Min. frekvencia | 20 Hz |
| Max. mintavételezési frekvencia | 48 kHz |
| Maximális bitmélység | 16 bit |
| Max. frekvencia | 20 000 Hz |
| Irányjellemző | Kardioid |
| Működési elv | Elektret |
| Impedancia | 16 Ohm |