Inverteres motorÉlvezze a hosszú élettartamú mosógépet! Az elektromágneses mezőben történő működésnek köszönhetően az inverteres motor garantálja az alacsony rezgés- és kopásszintet. Így nagyobb megbízhatóságot, hosszabb élettartamot, csökkentett zajszintet és energiahatékonyságot kap, ami a villanyszámlán is meglátszik.
GŐZA gőztechnológia nemcsak a kényes ruhákra, hanem az érzékeny bőrre is vigyáz. A gőz eltávolítja a baktériumokat és az allergéneket a szövetekről, így a ruhák tökéletesen tiszták maradnak. Ez az ideális funkció az érzékeny bőrűek, például csecsemők ruháihoz.
Add ON funkció
Ha elfelejtett volna hozzáadni bizonyos ruhadarabokat, a gépet olyan funkcióval látták el, amely lehetővé teszi, hogy a mosás során egyetlen gombnyomással hozzáadhassa azokat.
Előkészítő funkció
Ezzel a funkcióval a gép intenzíven mossa a ruhákat, így javul a mosás hatása és jobban eltávolítja a foltokat. Ez a funkció nagyon piszkos ruhákhoz alkalmas.
A energiaosztály
Optimális villamosenergia-fogyasztás és szuper megtakarítás.
Intenzív mosási funkció
A funkcióval meghosszabbítható a mosási idő, valamint intenzívebb mosással jobban eltávolíthatók a szennyeződések.
Extra öblítés funkció
A funkció kiválasztásával a szennyes további öblítése aktiválható.
Előnyös programmemória
A kedvenc vagy gyakran használt programját megjegyezheti, és gyorsan kiválaszthatja.
Befejezés késleltetése funkció
Ön dönti el, hogy a kívánt program mikor érjen véget, függetlenül a program időtartamától vagy intenzitásától. Ezzel a funkcióval beállíthatja, hogy a mosási ciklus egy meghatározott időpontban érjen véget, így maximális rugalmasságot biztosít a befejezési idő tekintetében, akár 24 órás késleltetéssel.
Előcsévélési funkció
Ezzel a funkcióval a gép intenzíven mossa a ruhákat, így javul a mosás hatása és jobban eltávolítja a foltokat. Ez a funkció nagyon piszkos ruhákhoz alkalmas.
Gyermek hozzáférési zár
Ezzel a funkcióval lezárhatja a kezelőpanelt a készülék használata közben, vagy megakadályozhatja, hogy a gyerekek használják a készüléket.
LED kijelző
Nagy, modern LED kijelző intuitív kezelőpanellel, amely lehetővé teszi, hogy mindig a megfelelő beállításokat válassza ki, a kedvenc mosási programtól kezdve a hőmérsékleten át a mosási feltételekig.
Hőmérséklet kiválasztása
Nagyfokú rugalmasság a mosási hőmérséklet kiválasztásában: 20, 30, 40, 60, 90 fok.
Tartály tisztítási program
Tisztán tartja a mosógép ajtaját és belsejét. Program a szennyeződések és baktériumok eltávolítására a dob 90°C-os mélytisztításával.
A centrifugálási sebesség kiválasztása
Kiválaszthatja a fordulatszámot, azaz a maximális centrifugálási sebességet, akár 1400 fordulat/percig. Válassza ki a fordulatszámot a ruhák típusának és a kívánt programnak megfelelően!
Terhelhetőség: 8 kg
Nagy terhelhetőség, tökéletes a mindennapi igényekhez.
Automatikus mérlegelés
Ezzel a funkcióval a figyelmeztetések kivételével minden hangjelzés kikapcsol.
| Általános jellemzők |
| Beépítés típusa | Standard |
| Keskeny | Nem |
| Megtöltés típusa | Elöltöltős |
| Család mérete | 4 tag |
| Töltet kapacítás | 8 kg |
| Centrifugálási sebesség | 1400 fordulat/perc |
| Ajtónyitás iránya | Bal |
| Vezérlőpanel típusa | Digitális |
| Szín | Fehér |
| Méretek |
| Mélység | 54 cm |
| Szélesség | 59.5 cm |
| Magasság | 84.5 cm |
| Hatékonyság és teljesítmény |
| Energiahatékonysági osztály | A energiaosztály |
| Centrifugálási hatékonyság | B |
| Funkciók és biztonság |
| Tulajdonság | Extra öblítés Előmosás Intenzív mosás Automatikus mérés Kedvenc program megjegyzése Centrifugálási sebesség kiválasztása Mosási hőmérséklet választó Befejezési késleltetés Ruhák hozzáadása Add On Akusztikus jelzések kikapcsolása |
| Késleltetett indítás | 24 h |
| Biztonsági funkciók | Gyermekzár |
| Technológia | Motor Inverter Steam Babaápolás Steam |
| Programok és opciók |
| Mosási programok | 15 perces gyors program |
| Mosási programok száma | 15 |
| Gyorsmosás hossza | 15 min |
| Hőmérséklet fokozatok | 5 |