CANDY BR 413BL8-S ProWash 500Új mosógépre van szükséged? A minőségi CANDY BR 413BL8-S ProWash 500 elöltöltős, SMART mosógép csodás megoldás minden háztartásba. 68 cm mélysége nyomán az úgynevezett normál méretű mosógépek közé sorolhatjuk.
Ennek a terméknek a teljes szélessége 60 cm.
A híres CANDY mosógép az előnyös A energiaosztályba tartozik.
A dobba akár 13 kg ruha is elfér.
Legmagasabb centrifugálási fordulatszáma 1330 ford/perc.
A nagyszerű CANDY BR 413BL8-S ProWash 500 készülék komoly előnye a késleltetett indítás funkciója, melynek segítségével beállíthatod a gépet, hogy magától induljon majd el.
Ez a mosógép gyermekzárral is felszerelésre került, ami nagyon jól jön, ha mozgékony gyerekek vannak otthon.
Minden egyes mosás megkezdése előtt a betett mosnivaló automatikus megmérésére kerül sor, ennek megfelelően kerül beállításra a vízmennyiség is, amire az adott mosáshoz szükség lesz.
A kiváló CANDY BR 413BL8-S ProWash 500 mosógép technológiája Antioverflow és Gőzkezelés funkciókkal is bír.
A centrifugálás zajszintje maximum 72 dB, amely a hangos zene hangszintjéhez hasonlítható.
Mosógép CANDY BR 413BL8-S ProWash 500 ...
Mosógép CANDY BR 413BL8-S ProWash 500 ...
CANDY BR 413BL8-S ProWash 500 mosógép fő jellemzői:
- Smart elöltöltős kivitelű CANDY mosógép
- Energiaosztályi besorolása: A
- A dob kapacitása: 13 kg
- Gyors program pl. késő esti sürgős mosáshoz
- CANDY BR 413BL8-S ProWash 500 mosógép össztömege: 71 kg
- Az Antioverflow funkció megakadályozza a víz túlfolyását
- Színe: fehér
- CANDY BR 413BL8-S ProWash 500 mosógép a következővel kompatibilis: Google, Amazon Alexa és hOn
CANDY mosógép hasznos funkcióiA gyors program nagyon praktikus például edzés utáni mosáshoz.
Ez a modelltípus az okos mosógépek közé sorolható.
Használd az összes rendelkezésre álló funkciót az alkalmazáshoz való csatlakozással, Wi-Fi és Bluetooth segítségével.
Ezenfelül, az alkalmazás lehetővé teszi, hogy feltöltsd a számodra legmegfelelőbb mosási programokat. Az Antioverflow biztonsági funkció idejekorán észleli az esetleges vízelvezetési problémákat és megakadályozza az esetleges túlfolyást, így megvédi a mosógépet és otthonodat.
Mosógép CANDY BR 413BL8-S ProWash 500 ...
Mosógép CANDY BR 413BL8-S ProWash 500 Energia címke
A mosógépek energiacímkéjén feltüntetett adatok:
- A fejlécben a mosógép gyártója és modellje
- Energiaosztály skála (balra), adott készülék energiaosztálya (jobbra)
- kWh/év: éves energiafogyasztás évi 100 ciklusra vetítve
- Kg: az "Eco 40-60" program mosási kapacitása
- Idő: az „Eco 40-60” program időtartama (óra:perc)
- Liter: az „Eco 40-60” program vízfogyasztása literben megadva
- Centrifugálási hatékonysági osztály: legjobb az A, legrosszabb a G - azt jelzi, hogy mennyi víz marad a szennyesben a centrifugálás után
- Zajkibocsátási érték a centrifugálási ciklusban 1 pW hangteljesítményre vonatkoztatva, db(A)-ben és zajkibocsátási osztályban megadva
Minden valós értéknek (a zajszint kivételével) meg kell egyeznie a címkén szereplő értékekkel, vagy azoknál legfeljebb 10 %-kal lehet magasabb.
A maximális zajkibocsátás nem lépheti túl a címkén szereplő értéket.
Centrifugálási zajszint:
72 dB
| A mosógép energetikai paraméterei |
| Energiahatékonysági osztály (mosási ciklus) | A |
| Energiafogyasztás (mosási ciklus) | 44 kWh/100 c. |
| Maximális töltési kapacitás (mosási ciklus) | 13 kg |
| Súlyozott vízfogyasztás ciklusonként (mosási ciklus) | 45 l |
| Program időtartama (mosási ciklus) | 238 perc (3,97 óra) |
| Centrifuga hatékonysági osztály | B |
| Zajkibocsátási osztály az ECO 40-60° program mellett | A |
| Centrifugálási zajszint | 72 dB |
| Mosógép műszaki adatai |
| Mosógép kialakítása | Szárító nélkül |
| Mosógép töltése | Elöltöltős |
| Mosógép programok száma | 16 |
| | 1 330 ford/perc |
| Kezelőpanel nyelve |
| Kezelőpanel nyelve | Cseh |
| Mosógép méretei |
| Mosógép mérete (mélység) | Standard (min. 50 cm) |
| Mosógép mélysége | 68 cm |
| A mosógép testének mélysége | 62 cm |
| Mosógép szélessége | 60 cm |
| Mosógép magassága | 85 cm |
| Mosógép tömege | 71 kg |
| Mosógép színe |
| Mosógép színe | Fehér |
| Mosógép funkciói |
| Mosógép funkciói | Gyerekzár, Gyorsprogram, Inverter motor, Késleltetett indítás, Kijelző, Mobilos vezérlés, Mosási program végét jelző hangjelzés, Ruhák gőzkezelése, Súlyérzékelés |
| Mosógép tulajdonságai | Gyerekzár |
| Mosógép technológia | Antioverflow, Gőzkezelés |
| Intelligens vezérlés |
| Csatlakoztatás | Bluetooth, Wi-Fi |
| Kompatibilitás | Amazon Alexa, Google, hOn |
| Okosfunkciók | Mobil applikáció, Programok rögzítése, Távvezérlés |
| Modelltípus |
| Modell típusa | Szabadonálló |
| Aljzat típusa |
| Aljzat kompatibilitás (ország) | Ausztria, Csehország, Franciaország, Horvátország, Lengyelország, Magyarország, Németország, Oroszország, Románia, Szlovákia, Szlovénia |
| Csomagolás méretei |
| Csomagolás magassága | 87,8 cm |
| Csomagolás szélessége | 65 cm |
| Csomagolás mélysége | 73,7 cm |