Energy SpinSzeretnél kevesebb energiát felhasználni a ruhamosás során, nem csak az öko programokban, hanem minden programban*? A Beko EnergySpin technológiája ezt az előnyt kínálja Önnek. A dob specifikus mozgásainak köszönhetően ez az innovatív technológia felgyorsítja a mosószer oldódását, így kevesebb hő mellett is hibátlan mosási eredményt biztosít, így minimalizálja az energiafogyasztást a gyakran használt programokban. Ily módon az EnergySpin™ technológiával rendelkező Beko mosógépek akár 35%-kal több energiát* takaríthatnak meg a gyakran használt programoknál, miközben megőrzik a mosási teljesítményt, és jelentősen hozzájárulnak a fenntartható jövőhöz.
*Az Eco 40-60 programon (referenciaprogram) kívül a Cottons, Synthetics, Xpress/Super Express, Delicates, Mix, Kézi mosás, Gyapjú, Darkcare és Outdoor/Sports programok energiafogyasztása akár 35%-kal kisebb. a Beko WTV 9636 XS0 mosógépéhez képest. Az EnergySpin a Coldwash, DarkCare/Jeans, Drum Clean és Downloaded programokban is elérhető.
SteamCure™
A SteamCure™ technológiával többé nem kell aggódnia a gyűrődések és az érzékeny ruhák miatt, amelyek alaposabb ápolást igényelnek. Ruhái kiváló állapotban maradnak a dob alsó részéből felszálló gőz használatának köszönhetően. A kiválasztott programtól függően a gőz kiengedhető a program elején vagy a végén. Az elején kiengedve a gőz meglágyítja a szennyeződést és könnyebbé válik a tisztítás. A program végén elengedve segít megszabadulni a plusz ráncoktól, puhábbá, kellemes tapintásúvá válnak az anyagok. A SteamCure ideális babaruhákhoz és érzékeny bőrűek számára.
Újrahasznosított TUBE
A PET (a műanyag palackok összetételében használt polietilén-tereftalát) túlzott használata világszerte veszélyezteti bolygónkat és mindent, ami itt él. Egy kis lépést teszünk a bolygó megmentése felé: 39 millió* újrahasznosított műanyag dobozt használunk fel a Beko mosógépek kádáinak** gyártásához. A PET-eket kiváló minőségű anyagokká alakítottuk át, innovatív, szabadalmaztatott technológiával, így biztosítva a mosógépek legmagasabb szintű teljesítményét és tartósságát. Vállalatként minden lépésünk a környezet megóvása érdekében annak köszönhető, hogy megértjük, hogy az egészséges bolygó egészséges jövőt jelent. *Az Arcelik AS által 2019-ben és 2020-ban a hagyományos mosógépek és szárítógépek kádjainak gyártása során újrahasznosított és felhasznált műanyag dobozok száma **A kád a belső műanyag burkolatot képviseli, amelyben a mosógép rozsdamentes acél dobja található.
ProSmart inverteres motorA ProSmart Inverter motor az Ön megbízható partnere, amikor nyugalomra van szüksége. Már az első használatkor észrevehető előnyökkel rendelkezik: a villanyszámlán látható energiahatékonyság, a továbbfejlesztett fordulatszám-szabályozás csökkenti a zajszintet, a rezgésmentességet és az elektromágneses kibocsátások kiküszöbölését, így békét élvezhet a családjával. Mindezeket az előnyöket megduplázza a tartóssága és robusztussága, amelyből a kopásnak kitett elemek, például a szénkefék kimaradtak.
ColdWashA ColdWash program normál szennyezettségű pamut/műszálas ruhák mosására alkalmas. Az ehhez a programhoz rendelt mosási algoritmusnak köszönhetően hatékony tisztítás érhető el anélkül, hogy a ruhákat magas hőmérsékletnek tennénk ki. Az optimális eredmény elérése érdekében fontos betartani a használati útmutatóban megadott terhelhetőséget.
AddXtra funkcióAddXtra, az a funkció, amelyre akkor van szüksége, ha a mosási ciklus megkezdése után egy ruhadarabot kell hozzáadnia a mosógéphez, vagy ki kell vennie abból. A kiválasztott mosási ciklus első 5 percében az INDÍTÁS/SZÜNET gomb egyszerű megnyomásával megszakítja a mosási programot, felveszi vagy leveszi a kívánt ruhadarabokat, majd újra aktiválja az INDÍTÁS/SZÜNET gombot a mosás folytatásához. Egyszerű és gyors!
| Általános jellemzők |
| Beépítés típusa | Standard |
| Mosógép típusa | Standard |
| Keskeny | Nem |
| Megtöltés típusa | Elöltöltős |
| Család mérete | 4 tag |
| Töltet kapacítás | 8 kg |
| Centrifugálási sebesség | 1400 fordulat/perc |
| Centrifuga zajszint | 76 dB |
| Ajtónyitás iránya | Bal |
| Vezérlőpanel típusa | Mechanikus Digitális |
| Szín | Fehér Fekete |
| Méretek |
| Mélység | 55 cm |
| Szélesség | 60 cm |
| Magasság | 84.5 cm |
| Súly | 68 kg |
| Hatékonyság és teljesítmény |
| Energiahatékonysági osztály | A energiaosztály |
| Centrifugálási hatékonyság | B |
| Energiafogyasztás / 100 mosás | 47 kWh |
| Funkciók és biztonság |
| Tulajdonság | Steam Prewash Instant Opening Automatikus vízszabályozó rendszer Elektronikus kiegyensúlyozó rendszer A hátralévő mosási idő megjelenítése Gyors / intenzív |
| Biztonsági funkciók | Gyermekzár |
| Technológia | Aquawave ProSmart™ Inverter Motor Kiegyenlítő melegítő AddXtra SteamCure™ Újrahasznosított kád AutoClean Mosószer fiók Iron Fast |
| Programok és opciók |
| Mosási programok | Öblítés Ingek Hygiene + Spin + Drain StainExpert Steam Therapy Szintetika/EnergySpin Mix/EnergySpin Eco 40-60/EnergySpin Road Clean/EnergySpin Cotton/EnergySpin ColdWash/EnergySpin Finom/gyapju/kezi mosas 40 fokon/EnergySpin Dark care/Farmer/Energy Spin Xpress/Super Xpress/EnergySpin |
| Mosási programok száma | 15 |
| ECO program időtartama | 38 min 3 h |