A bejelentkezéshez kérjük adja meg adatait:




| Általános jellemzők | |
| Terméktípus | Ütvecsavarozó |
| Munka típusa | Professzionális |
| Tápellátás típus | Akkumulátor |
| Ajánlott terület | Fa Fém |
| Csomag tartalma | 1 x Csavarhúzó 1 x Fülhorog |
| Szín | Többszínű |
| Technikai tulajdonságok | |
| Maximális sebesség (rpm) | 1750 |
| Tápfeszültség | 18 V |
| Nyomatékok válthatoságának száma | 3 |
| Maximális forgatónyomaték | 1000 Nm |
| Méretek | |
| Hosszúság | 222 mm |
| Szélesség | 86 mm |
| Magasság | 240 mm |
| Súly | 2.9 kg |


