A bejelentkezéshez kérjük adja meg adatait:



| Általános jellemzők | |
| Terméktípus | Polc |
| Használat | Otthoni felhasználás |
| Felszerelési mód | Padló |
| Összeszerelési állapot | Szétszerelt |
| Polcok száma | 5 |
| Maximális terhelhetőség | 50 kg |
| Anyag | Fém |
| Polc anyaga | Fém |
| Főbb jellemzők | Állítható Galvanizált |
| Szín | Ezüstszín |
| Csomag tartalma | 1 x Polc |
| Méretek | |
| Magasság | 170 cm |
| Hosszúság | 75 cm |
| Szélesség | 30 cm |


