A bejelentkezéshez kérjük adja meg adatait:



| Használat | |
| Működés | Önállóan |
| Használat | Ablak-, ajtó-, és kapuvezérlés, Smart-Home |
| Bővíthetőség | Zárt rendszer |
| Kapcsolódás | |
| Tápellátás | Elemes |
| Bemeneti feszültség | |
| Bemeneti feszültség | 3 V |
| Csatlakoztatás | |
| Csatlakoztatás | Rádiófrekvenciás |
| Szín | |
| Szín | Fehér |
| Tulajdonságok | |
| Hatótávolság | 200 m |
| Akkumulátor | |
| Elem típusa | CR2032 |
| Elemek száma | 1 db |
| További tulajdonságok | |
| Tulajdonságok | Alacsony elemfeszültség jelzése, Fényjelzés |
| Védelmi fokozat | |
| IP védelmi fokozat | IP55 |
| Csomagolás | |
| Csomag tartalma | Akkumulátor |
| Csengők száma a csomagban | 1 db |
| Vevőkészülék méretei | |
| Magasság | 3 cm |
| Mélység | 1,6 cm |
| Szélesség | 7 cm |
| Akkumulátor élettartam | |
| Akkumulátor üzemideje | 24 hónap |


