A bejelentkezéshez kérjük adja meg adatait:







| Hűtőszekrény energetikai paraméterei | |
| Hűtőszekrény energiaosztálya | D |
| Hűtőszekrény éves energiafogyasztása | 230 kWh/annum |
| Hűtőszekrény térfogata (hűtőtér) | 262 l |
| Hűtőszekrény térfogata (fagyasztó rész) | 140 l |
| Hűtőszekrény légköri zajkibocsátási osztálya | C |
| Hűtőszekrény légköri zajkibocsátása | 38 dB |
| Hűtőszekrény típusa | |
| Hűtőszekrény típusa | Francia |
| Fagyasztó elhelyezése a hűtőszekrényben | Lent |
| Hűtőszekrény modell típusa | Szabadon álló modell |
| Hűtőszekrény funkciói | |
| Hűtőszekrény tulajdonságai | Kijelző, LED világítás, Nyitott hűtőajtó jelzés |
| Hűtőszekrény hűtése és fagyasztása | Automatické odmrazování lednice, Szuper hűtés, Zero zone |
| Hűtőszekrény funkciók vízhez és jéghez | Vízcsatlakozás nélkül |
| Hűtőszekrény speciális funkciói | Total No Frost |
| Hűtőszekrény hőmérsékletének vezérlése és szabályozása | Elektronikus |
| Hűtőszekrény ajtajának megfordítása | Nem |
| Hűtőszekrény klímaosztály | SN, T |
| Hűtőszekrény belső elrendezése | |
| Hűtőszekrénypolcok száma | 4db |
| Hűtőszekrény fagyasztórekeszeinek száma | 2db |
| Hűtőszekrény hűtőköreinek száma | 1 × |
| Hűtőszekrény teljes hasznos térfogata | 402 l |
| Hűtő fagyasztási kapacitása 24 óra alatt | 9 kg |
| Hűtőszekrény méretei | |
| Hűtőszekrény magassága | 177,5 cm |
| Hűtőszekrény szélessége | 70 cm |
| Hűtőszekrény mélysége | 68,8 cm |
| Hűtőszekrény színe | |
| Hűtőszekrény színe | Ezüst |
| Hűtőszekrény tömege | |
| Hűtőszekrény tömege | 89 kg |
| Hűtőszekrény csomagolásának méretei | |
| Hűtőszekrény csomagolásának magassága | 186,4 cm |
| Hűtőszekrény csomagolásának szélessége | 77,7 cm |
| Hűtőszekrény csomagolásának mélysége | 74,9 cm |
| Aljzat típusa | |
| Ország | Ausztria, Csehország, Franciaország, Horvátország, Lengyelország, Magyarország, Németország, Oroszország, Románia, Szlovákia, Szlovénia |
| Hűtőszekrény maximális környezeti hőmérséklete | |
| Hűtőszekrény maximális környezeti hőmérséklete | 43 °C |


