HORIZON Diamant 50HL5530U/C LED Televízió
ÉLJEN AZ IGAZI TÖRTÉNET!Éld át a filmes élményt a DIAMANT 4K UHD TV előtt, lépj túl a képernyőn, és alakítsd a vizuális élményt felejthetetlen előadássá. Fedezzen fel egy új világot, ahol minőségi tartalom, sokféle lehetőség és kényelem várja. Kezdje el a szórakozást, és élvezze a DIAMANT - MiraOS intelligens platformon elérhető zenéket, játékokat, filmeket és alkalmazásokat. Teljes körű csatlakozási lehetőségek állnak rendelkezésére, hogy zökkenőmentes audio/videó tartalmakat (integrált Wi-Fi, USB, HDMI), valamint a digitális földfelszíni vagy kábeltelevízión (DVB-S2/T2/C) keresztül sugárzott kedvenc műsorokat élvezhesse.
A MOZITÓL A NAPPALIDIG!A DIAMANT TV-ken elérhető miraOS platformon keresztül hozzáférhetsz a Disney+ streaming alkalmazáshoz, amely a Disney, Pixar, Marvel, Star Wars, National Geographic és más filmek és műsorok változatos tartalmához nyújt hozzáférést. A Disney+ a legtöbb internetkapcsolattal rendelkező eszközön elérhető, és számos eredeti játékfilmet, dokumentumfilmet, élőszereplős és animációs sorozatot és rövidfilmet kínál. A Disney hihetetlen film- és televíziós szórakoztató könyvtárához való példátlan hozzáférés mellett a szolgáltatás a Walt Disney Stúdió legújabb kiadványainak kizárólagos streaming platformja is.
EGYSZERŰSÍTETT VEZÉRLÉS ÉS GYORS TARTALOMMEGOSZTÁS.Fedezze fel a miraCast funkciót, és ossza meg emlékeit szeretteivel a legegyszerűbb módon. A vezeték nélküli otthoni hálózat (WLAN) segítségével valós időben oszthat meg tartalmakat okostelefonjáról vagy táblagépéről közvetlenül SMART DIAMANT TV készülékére. Használata egyszerű, így Önnek csak annyi a dolga, hogy élvezze az új élményt.
A DIAMANT miraOS platformon lévő alkalmazásokkal való könnyebb interakció érdekében a legnépszerűbb SMART alkalmazásokhoz, például a NETFLIX, Prime Video, YouTube és Plex alkalmazásokhoz külön gombok állnak rendelkezésre. A gombok is intuitívan vannak elhelyezve, így gyorsan és egyszerűen elérhetők a tévé összes funkciója.
INTELLIGENSEN ÁTGONDOLT, ÚGY TERVEZTÉK, HOGY DACOLJON AZ IDŐVEL.Követjük a technológiai trendeket, de minden alkalommal újra feltaláljuk magunkat. Mert tudjuk, hogy az igazán erős dolgok azok, amelyek kiállják az idő próbáját, és az idő múlásával egyre jobbak lesznek. Újra életre keltettük az egyik első romániai tévésorozatot - a DIAMANT-ot. Most is, mint akkor, az egyszerűséget egy másik szintre emeljük olyan funkciókkal, mint a HDMI, USB, CI+, de árban megtartjuk a megfizethetőséget.
UGYANAZ A FUNKCIONALITÁS, DE KÁBELEK NÉLKÜL!Dobja el a klasszikus set-top boxot, és egyszerűsítse a digitális tévézés élményét a kábelszolgáltatók CI+ kártyáival. Ez megkönnyíti a csatlakoztatást, kiküszöbölve a sok kábelt, a programváltást közvetlenül a DIAMANT TV távirányítójáról, és alacsonyan tartja az energiafogyasztást.
A FONTOS SZABVÁNYOKHOZ IGAZODVA!Az uniós előírásoknak megfelelően Románia megerősítette az analógról a digitális műsorszórásra való átállást, amely 2016-tól országos lefedettséggel kezdődik. A DIAMANT TV-készülékek teljes választéka az új átviteli szabványhoz igazodik, és megfelel a DVB-S2/T2/C szabályoknak.
TISZTA ENERGIA!A környezetbarát termékek fejlesztése a kezdetektől fogva prioritás volt számunkra. Mindig tiszteletben tartjuk elveinket, ezért az összes DIAMANT LED TV modell gyártása során alkalmazott fejlett technológia csökkenti az átlagos energiafogyasztást, ezzel elősegítve a hatékony és felelős villamosenergia-felhasználást.
| Általános tulajdonságok |
| Kijelző átmérő | 126 cm |
| Típus | Okos TV |
| Kijelző technológia | LED |
| Képminőség | 4K |
| Megjelenés | 2023 |
| Szín | Fekete |
| Interfész | USB 3.0 1 x RJ-45 2 x USB 2.0 CI+ slot 1 x AV 3x HDMI 2.0 1 x Optical Audio Output |
| Okos TV |
| Operációs rendszer | VIDAA |
| Video streaming alkalmazások | YouTube Netflix Rakuten TV Amazon Prime Disney+ HBO Max Antena Play Voyo SWEET.TV |
| Főbb jellemzők | Képernyő tükrözés |
| Videó jellemzők |
| Felbontás | 3840 x 2160 |
| Frissítési gyakoriság | 60 Hz |
| TV tuner rendszer | DVB-C DVB-S DVB-S2 DVB-T DVB-T2 |
| Audio jellemzők |
| Audio technika | Dolby Digital Plus |
| Hangrendszer | 2 |
| Beépített hangszórók teljesítménye | 20 W |
| Kapcsolódás |
| Vezeték nélküli kapcsolat | Wi-Fi |
| Wi-Fi szabvány | 802.11 ac 802.11 n 802.11 a/b/n |
| Energia fogyasztás |
| Energiafogyasztás / 1000 óra | 53 kWh |
| Villamosenergia-fogyasztás HDR módban / 1000 óra | 54 kWh |
| Készenléti üzemmód áramfogyasztás | 0.5 W |
| Energiahatékonysági osztály | E energiaosztály |
| Méretek |
| Méretek állvánnyal | 1110.9 x 268.1 x 704.6 mm |
| Méretek állvány nélkül | 1110.9 x 76.7 x 643.2 mm |
| Súly állvánnyal | 8.5 kg |
| Súly állvány nélkül | 8.3 kg |
| Doboz méretei | 1210 x 126 x 735 mm |
| Doboz súlya | 12 kg |
| Kiegészítők |
| Csomag tartalma | Tápkábel Használati utasítás Intelligens távirányító |
| Falra szerelhető rendszer |
| VESA kompatibilitás | 200 x 200 |