Palmperfect PAL-3881iWPDQ3Az egyik legfontosabb a számodra az, hogy egyszerűen változtass a megjelenéseden? A kedvelt az ismert Palmperfect gyártótól nagyszerű végeredmény biztosít, így senki nem talál majd fogást a megjelenéseden. Az egyenletes nyírást segíti a beállítható vágáshossz. A készülékkel érkezik 2 darab kiegészítő a minél elegánsabb megjelenés érdekében. Palmperfect trimmelő remek megoldás hölgyek számára.
A népszerű Palmperfect trimmelő borotva el fog varázsolni a nagyszerű tulajdonságaivalA népszerű Palmperfect trimmelő könnyen tisztítható folyó víz alatt. Fontos, hogy mindig leöblítsd vízzel, hogy a gép sokáig működőképes maradjon Csak és kizárólag a te döntésed, hogy hogyan használod a testeden. Nedves és száraz használat esetén is pont olyan lesz a végeredmény, mint amilyet elképzeltél. A használata lehetséges zuhanyozás közben is.
Hogyan működik a trimmelőA népszerű Palmperfect trimmelő azonnal kedvelt lesz a mindennapokban. A tápellátásáról elem segítségével gondoskodhatsz. AAA elemmel működik, amely nincs benne a csomagban. AAA elemre van szükség a működéséhez. Szuper és igényes megjelenés a hatékony Palmperfect trimmelővel.
Leglényegesebb tulajdonságai:- A kitűnő Palmperfect trimmelő gondoskodik arról, hogy szép és igényes legyen a végeredmény
- Felhasználása női testrészen
- A géphez járó tartozékok száma 2 darab tartozék
- Vízálló kialakítás
- Elemes tápellátással működik
- AAA tartalék elem is kell a működéséhez, amely nem érkezik együtt a termékkel.
- AAA tartalék elem is szükséges
| Műszaki adatok |
| Terület |
| Terület | Intim részek, Test |
| Funkciók és tulajdonságok |
| Ellenállás | Vízálló |
| Alkalmazási terület |
| Alkalmazási terület | Test |
| Specifikus testrész | Intim részek |
| Szín |
| Szín | Fehér, Rózsaszín |
| Típus |
| Típus | Női |
| Borotvarendszer |
| Borotva mechanizmus | Rezgőkéses |
| Akkumulátor |
| Akkumulátor típusa | AAA |
| A készülékben lévő elemek száma | 2 |
| Tápellátás |
| Tápellátás | Elemes |
| Típus |
| Kivitel | Borotváló |
| Használat | Általános |
| Méret & súly |
| Mélység | 2,8 cm |
| Magasság | 12,5 cm |
| Tömeg | 80 g |
| Szélesség | 3 cm |
| Csomagolás |
| Borotvafejek teljes száma | 2 |