Nintendo Switch moduláris játékkonzol (OLED) NVIDIA Tegra vezérlővelA Nintendo Switch (OLED) játékkonzol lényegében egy nagy teljesítményű táblagép, amely a szélein található kontrollerpárral vezérelhető. Egy dokkolóállomáson keresztül pillanatok alatt csatlakoztatható TV-hez is. A Nintendo még nem jelentette be a végleges hardveres specifikációt, de az már most világos, hogy az NVIDIA vadonatúj Tegra processzora fontosszerepet fog játszani működésében.A 7 hüvelykes OLED-kijelzővel ellátott, továbbfejlesztett modell 64 GB tárhelyet, LAN-porttal ellátott dokkolót, állítható állványt és jobb minőségű hangszórókat is kínál.
Nintendo Switch OLED kijelzővelA régebbi generációhoz képest az új Nintendo Switch képátlója immáron 7"-os. Ugyanakkor a gyártó sokkal jobb minőségű OLED kijelzőt épített bele, amely rendkívüli megjelenítési jellemzőkkel rendelkezik.
A Nintendo Switch (OLED) állítható állvánnyal rendelkezikA továbbfejlesztett Nintendo Switch (OLED) játékkonzol beépített multifunkciós állvánnyal rendelkezik, így mindig megtalálhatod a tökéletes pozíciót a legjobb élményhez.
A Nintendo Switch (OLED) LAN-csatlakozóval van ellátvaA Nintendo Switch (OLED) játékkonzol dokkolója olyan frissítést kapott, melyre sok játékos már régóta vágyott. Igen, ez egy LAN-port, amely megkönnyíti a Switch (OLED) otthoni hálózathoz való csatlakoztatását egyetlen kábellel!
A Nintendo Switch (OLED) otthoni játékkonzolként is használható
A Nintendo Switch (OLED) egy forradalmi otthoni játékkonzol, amely három részből áll. Az első a konzol kézi számítóegysége, amely 7"-os kijelzővel rendelkezik. A második rész egy dokkolóállomás, amelybe a számítóegységet helyezhetjük bele a töltéskor. A HMDI-csatlakozónak köszönhetően Full HD képet továbbít
A Nintendo Switch (OLED) Joy-Cont használ
A Joy-Con kontrollerek függetlenül érzékelik a mozgást, és fejlett rezgésérzékelőkkel vannak ellátva. A beépített infravörös kamerával a távolságot és az alakot is érzékelik. A Nintendo Switch (OLED) segítségével a legújabb mozgásos játékokat is élvezheted.
Helyi multiplayer játék bárhol, ahol csak szeretnéd
A vezérlők többféleképpen is használhatók. Csatlakoztasd őket a Joy-Con Grip nevű kiegészítőhöz,amellyel úgy viselkednek, mint egy hagyományos konzolvezérlő! A kontrollereket külön-külön is használhatod, hogy akár két emberrel is játszhass, esetleg közvetlenül a Nintendo Switch (OLED) konzolhoz csatlakoztatva maradhatnak.
A Nintendo Switch (OLED) kényelmes trackpadekkel
Kézi üzemmódban a Switch (OLED) egy nagyon szórakoztató eszköz kényelmes vezérléssel, amely nagyban növeli a játékélményt. Ráadásul további kiegészítőként többféle színben is beszerezheted.
| Verzió |
| Verzió | Nintendo Switch |
| Csomag tartalma |
| Csomag tartalma | Állvány, Egy pár Joy-Con kontroller, HDMI kábel, Konzol, Töltőadapter |
| Csomagolás fajtája | Alap (fehér) |
| Lokalizáció |
| Lokalizált menü | DE, EN, ES, FR, IT, JA, KO, NL, PT, RU, ZH |
| Szín |
| Szín | Fehér |
| Méretek és tömeg |
| Magasság | 10,2 cm |
| Tömeg | 420 g |
| Szélesség | 24,2 cm |
| Mélység | 1,4 cm |
| Platform |
| Platform | Nintendo Switch |
| Méret & súly |
| Mélység | 1,4 cm |
| Magasság | 10,2 cm |
| Tömeg | 420 g |
| Szélesség | 24,2 cm |
| Kijelző |
| Kijelző mérete | 7 " |
| Kijelző felbontása | 1280 × 720 |
| Tulajdonságok |
| Konzoltípus | Hybrid (kézi/tévéhez) |
| Meghajtó / memória slot |
| Mechanika / slot típusa | Memóriakártya slot |
| Kapacitás |
| Tárhely mérete | 64 GB |
| Tárhely típusa | HDD |
| Akkumulátor |
| Akkumulátor-kapacitás | 4 310 mAh |
| Bemenetek és kimenetek |
| Csatlakozás | 3,5 mm Jack, HDMI kimenet (a dokkolón), LAN (Ethernet) , USB-A (a dokkolón), USB-C |