Nintendo Switch Lite Hyrule EditionA japán játékóriás Nintendo meghallgatta a gamerek kívánságát a világ minden tájáról, és egy hamisítatlan kézi konzolt dobott piacra. A Nintendo Switch Lite Hyrule Edition a nagysikerű Nintendo Switch konzol kisebbik testvére. Ez lehetővé teszi, hogy pontosan ugyanazokat a játékokat játszd, de a konzolt már nem lehet csatlakoztatni a TV-hez, és az oldalsó joycont sem lehet leválasztani.
A Nintendo Switch Lite Hyrule Edition játékkonzol főbb jellemzői:- A Nintendo Switch Lite Hyrule Edition játékkonzol a legjobb játékmenetet hozza el neked, mégpedig kézi üzemmódban
- Ugyanazokat a játékokat tudja kezelni, mint a Nintendo Switch
- Nem szükséges a konzolt a TV-hez csatlakoztatni
- Nincs szükség az oldalsó joyconok leválasztására
- Zsebbe való méret, rendkívül praktikus
- A Nintendo Switch Lite Hyrule Edition játékkonzol szülői zárral rendelkezik
- 5,5 hüvelykes IPS képernyőn fogsz játszani
- Az akkumulátor akár 7 órát is bír
- A memória micro SDHC vagy microSDXC segítségével bővíthető
Kompakt méretű Nintendo konzol beépített kontrollerekkel
A Nintendo Switch Lite Hyrule Edition játékkonzol könnyedén elfér a zsebedben. Méretei mindössze 208 × 91 × 14 mm, tömege pedig 297 gramm. Fix játékvezérlők vannak a kijelző mellett az oldalán. Biztosan elégedett leszel a klasszikus d-pad jelenlétével a bal oldalon. Ezen az eszközön a növekvő Nintendo Switch könyvtárból elérhető összes játékkal játszhatsz. A kiválasztott játékokat azonban külön megvásárolható joyconnal kell vezérelni.
A Nintendo Switch Lite szülői zárral rendelkezik
Győződj meg arról, hogy családod jól szórakozik – csak állíts be szülői zárat, és teljes mértékben irányíthatod azt, hogy más felhasználók hogyan használják a Nintendo Switch Lite Hyrule Editiont. Ingyenesen letöltheted a mobilalkalmazást, amely még több lehetőséget és kényelmes módot kínál az okostelefon szülői zár beállításainak bárhonnan történő módosítására.
A Nintendo Switch Lite Hyrule Edition 5,5 hüvelykes IPS képernyővel rendelkezik
Hardver tekintetében a Nintendo Switch Lite Hyrule Edition megegyezik a klasszikus Switch-el. Az NVIDIA Tegra X1 chipet 4 GB RAM és 32 GB flashmemória egészíti ki. Természetesen a Switch Lite rendelkezik microSD-kártya foglalattal vagy játékok számára kialakított fiókkal. Ami azonban más, az az 5,5 hüvelykes átlójú érintőképernyő, amely ugyanilyen, 1280 × 720 pixeles felbontással rendelkezik.
| Csomag tartalma |
| Játékok/licencek a csomagban | 12M Nintendo Switch Online + Expansion Pack |
| Csomag tartalma | Konzol, Töltőadapter |
| Szín |
| Szín | Arany |
| Méretek és tömeg |
| Magasság | 9,11 cm |
| Tömeg | 275 g |
| Szélesség | 20,8 cm |
| Mélység | 1,39 cm |
| Méret & súly |
| Mélység | 1,39 cm |
| Magasság | 9,11 cm |
| Tömeg | 275 g |
| Szélesség | 20,8 cm |
| Kijelző |
| Kijelző mérete | 5,5 " |
| Tulajdonságok |
| Konzoltípus | Kézi / handheld |
| Meghajtó / memória slot |
| Mechanika / slot típusa | Memóriakártya slot |
| Sorozat |
| Játék és filmsorozat | The Legend of Zelda |
| Bemenetek és kimenetek |
| Csatlakozás | 3,5 mm Jack, USB-C |
| Verzió |
| Verzió | Nintendo Switch 2 |
| Lokalizáció |
| Lokalizált menü | DE, EN, ES, FR, IT, JA, KO, NL, PT, RU, ZH |
| Platform |
| Platform | Nintendo Switch |
| Kapacitás |
| Tárhely mérete | 32 GB |
| Tárhely típusa | HDD |
| Akkumulátor |
| Akkumulátor-kapacitás | 3 570 mAh |