Bose QuietComfort Ultra Earbuds (2. gen) - feketeA Bose QuietComfort Ultra Earbuds vezeték nélküli fülhallgató második generációja számos fejlesztést hoz, beleértve a tok vezeték nélküli töltését és a hatékonyabb zajszűrést telefonálás közben. A Bose CustomTune technológia elemzi a füled formáját és automatikusan személyre szabja a hangzást annak egyedi jellemzői alapján. Így magával ragadó térhangzást élvezhetsz, amely még intenzívebb és valósághűbb zenehallgatási élményt nyújt. Továbbfejlesztették az aktív zajszűrés (ANC) funkcióját is, amely most lehetővé teszi, hogy zavartalan zenehallgatásban legyen részed még akkor is, ha aktiválod az Aware Mode üzemmódot. A kényelmestelefonbeszélgetésekhez beépített mikrofonok állnak rendelkezésre, amelyek mesterséges intelligencia alapú zajszűrő technológiával vannak felszerelve. A fülhallgató Bluetooth 5.3 vezeték nélküli interfésszel érkezik, akár 10 méteres hatótávolsággal, amelynek hála egyszerre több eszközhöz is csatlakoztatható. A Bose QuietComfort Ultra Earbuds (2. gen) intuitív érintésvezérléssel és vízálló kialakítású IPX4 tanúsítvánnyal rendelkezik.
Az Immersive Audio térhangzás minden zenerajongót lenyűgöz
Az innovatív Immersive Audio funkció, amellyel a fülhallgató rendelkezik, kiterjeszti a hangzásteret úgy, hogy nemcsak a „fejeden belül" érzékeled, hanem mindenhol körülötted. Így természetes és gazdag zenehallgatási élményt teremt, pontosan úgy, ahogyan azt maguk a zeneszerzők elképzelték. Még jobb élményben lehet részed filmek nézése közben, ha bekapcsolod a „Cinema mode" mozi üzemmódot.
A CustomTune a füledhez igazítja a hangzást
A QuietComfort Ultra Earbuds 2. generációs fülhallgató a Bose CustomTune technológiával büszkélkedhet, amely képes elemezni a hallgató fülét és a hangzást annak egyedi formájához igazítani. A hangzás és a zajszűrés (ANC) precíz kalibrálása révén a hallójáratod akusztikus tulajdonságai alapján ez a funkció biztosítja, hogy a zene optimálisan kiegyensúlyozottan és a környezeti zajok által torzítatlanul érkezzen a dobhártyádhoz.
A Bose QuietComfort Ultra Earbuds (2. gen) hatékonyan szűri ki a környezeti zajt
A Bose fejlett aktív zajszűrő (ANC) funkciója magában foglalja a Quiet, Aware és ActiveSense üzemmódokat. Quiet üzemmódban az összes környezeti hang kiszűrésre kerül, így csak a zenét hallod. Az Aware üzemmód lehetővé teszi, hogy érzékeld a körülötted történő eseményeket anélkül, hogy ki kellene venned a fülhallgatót a füledből, amit például forgalmas kereszteződések átkelésekor stb. fogsz értékelni. Az ActiveSense technológia pedig a hirtelen és hangos zajok csökkentésére szolgál, amelyeket szirénák, leeső tárgyak, dudáló autók stb. okozhatnak.
Három méretű fülpárnabetétből választhatsz
A Bose QC Ultra Earbuds (2. gen) vezeték nélküli fülhallgató „Fit Kit" készlettel érkezik, amely három méretű, puha szilikon fülpárnabetétet tartalmaz (S, M, L) és három méretű stabilizáló pántot (kicsi, közepes, nagy) a jobb és bal fülhallgatópárhoz. Így könnyen kiválaszthatod azt a fülpárnabetétet, amely a legjobban illik hozzád és stabilan a helyén marad még edzés vagy más megterhelő fizikai tevékenység során is. A fülhallgatón gyárilag közepes méretű betétek vannak.
A Bose QC Ultra Earbuds (2. gen) töltéséhez elegáns tok szolgál
Teljesen feltöltve a Bose QuietComfort Ultra Earbuds (2. gen) vezeték nélküli fülhallgató akár 6 órán át (4 óra az Immersive Audio funkcióval) üzemelhet. Ráadásul csupán 20 percnyi töltés után elegendő energiát kapsz további 2 óra lejátszáshoz. A fülhallgató kényelmes töltéséhez stílusos tok áll rendelkezésre, amely háromszor is képes teljesen feltölteni azt. Magát a tokot pedig USB-C kábellel töltheted, vagy használhatsz vezeték nélküli töltőt is (nem tartozék).
Használd ki a fülhallgatót maximálisan a Bose mobilalkalmazással
Az új fülhallgatód beállítását és vezérlését az ingyenesen elérhető iOS vagy Android Bose alkalmazás könnyíti meg. Segítségével könnyedén létrehozhatsz saját üzemmódokat különböző zajszűrési szintekkel, beállíthatod a mély-, közép- és magashangok szintjét az ekvalizer segítségével, vagy létrehozhatsz gyorsbillentyűket. Az alkalmazás lehetővé teszi a fülhallgató egyszerű párosítását a választott Bose-eszközökkel, és hozzáférést biztosít a legújabb funkciókhoz és frissítésekhez.
A Bose QuietComfort Ultra Earbuds (2. gen), vezeték nélküli fülhallgató főbb jellemzői, fekete- True Wireless fülhallgató zárt kialakítással és kiváló minőségű hanggal
- Továbbfejlesztett aktív zajszűrés három üzemmóddal (Quiet, Aware és ActiveSense)
- Gazdagabb és élethűbb hangzás az Immersive Audio funkciónak köszönhetően
- A CustomTune technológia pontosan a füled igényeihez igazítja a hangzást
- A stílusos töltőtok vezeték nélküli töltési lehetőséggel a csomag része
- A Bose QuietComfort Ultra Earbuds (2. gen) fülhallgató vízálló kivitelű IPX4 védelmi fokozattal
- A Bluetooth 5.3 vezeték nélküli interfész lehetővé teszi a fülhallgató egyidejű csatlakoztatását több eszközhöz
- Mindkét fülhallgatópár mikrofonnal rendelkezik a kényelmes kihangosított telefonáláshoz
- Az Ultra Earbuds (2. gen) fülhallgató beállítását a Bose mobilalkalmazás könnyíti meg
Csomag tartalma- Bose QuietComfort Ultra Earbuds (2. gen) Vezeték nélküli fülhallgató, fekete
- Töltőtok
- USB-C - USB-A kábel
- Fülpárnabetétek (S, M, L)
- Stabilizáló pántok (három méret)
- Használati útmutató
| Tömeg |
| Tömeg | 74,2 g |
| Csaptelep |
|
| Akkumulátor max. üzemideje | 24 óra |
| Akkumulátor üzemideje (tok) | 18 óra |
| Akkumulátor üzemideje (fülhallgató) | 6 óra |
| Akkumulátor töltése | USB-C, Vezeték nélküli töltés |
| Hangzási jellemzők |
| Min. frekvencia | 20 Hz |
| Max. frekvencia | 20 000 Hz |
| Fej-/fülhallgató típusa |
| Konstrukció | Zárt |
| Kialakítás | Hallójárati (in-ear) |
| Mikrofon | igen |
| Csatlakozás |
| Kapcsolat típusa | Bluetooth |
| Bluetooth verzió | 03.máj |
| Támogatott kodekek | aptX Adaptive |
| Vezeték nélküli kapcsolat | igen |
| Mikrofon jellemzők |
| Mikrofon konstrukció | Integrált |
| Funkciók | Zajkioltó |
| Tulajdonságok és funkciók |
| Funkciók | Hangerőszabályzás, Hívásfogadás, Multipoint, Számok közötti váltás |
| További tulajdonságok | Fejhallgató beállítási alkalmazás, Tok a csomagban, True Wireless, USB kábel mellékelve |
| Védettségi fokozat | IPX4 |
| Zajcsökkentés | Aktív (ANC) |
| Szín |
| Szín | Fekete |
| Fejhallgatók típusa |
| Fejhallgatók száma | 2 (stereo) |
| Töltés // EU irányelv |
| Adapter mellékelve | Töltő nélkül |