5000 csészéig garantáltan nincs szükség vízkőmentesítésreA Saeco szabadalmaztatott AquaClean filterjének köszönhetően 5000 csészéig* nem szükséges vízkőmentesítenie az automata kávéfőzőt. A tisztított víz a finomabb kávéízről gondoskodik, melyhez csupán 3 havonta ki kell cserélnie a szűrőt.
Optimálisan tisztított víz a szabadalmaztatott víz áramlásnak köszönhetőenA szabadalmaztatott áramlásnak köszönhetően a vízszűrőben a víz hosszabb utat tesz meg, mielőtt megérkezik az automata kávéfőzőjébe. Ez erőteljesebben kitisztítja a vizet, és finom ízű kávét biztosít.
A mikroporózus szűrő kiszűr minden szennyeződéstA kávéfőzetét minden apró részecskétől megszabadítva sokkal jobb minőségű italt nyerhet. A mikroporózus szűrő kitisztítja a szennyeződéseket a vízből, így garantálhatja, hogy minden csésze kávé friss, tiszta és ízletes lesz.
Az ioncserélő technológiának köszönhetően természetes módon eltávolítja a vízkövetAz ioncserélő technológia eltávolítja a vízkövet a vízből, mielőtt az a kávéfőzőbe ér, így nem alakulnak ki lerakódások. Ha a szűrőt 3 havonta kicseréli, a kávéfőzője mentes lesz a vízkőlerakódásoktól 5 000 csésze erejéig, és tökéletes higiéniát biztosít.
Az AquaClean aktiválása kikapcsolja a vízkő-mentesítési riasztástAz AquaClean biztosítja, hogy csak tiszta és szűrt víz áramlik a teljesen automata kávéfőző gépbe, így a vízkő-mentesítési riasztás automatikusan ki lesz kapcsolva. Gondtalanul, hosszú ideig élvezheti a legkiválóbb minőségű kávét – és 8 szűrőcseréig a gép nem kapcsolja vissza a vízkő-mentesítési folyamatot. Ne feledje, hogy az AquaCleannel felszerelt kávéfőzők víztartályán matrica található.
A kávéfőzője nem fog eldugulni a mikroporózus szűrőnek köszönhetőenMost már semmi sem állhat a tökéletes kávézás pillanatának útjába. A mikroporózus szűrő megakadályozza a szennyeződések bejutását az automata kávéfőzőjébe, így tisztán tartja annak vízzel érintkező részeit, és megvédi a dugulásoktól.
Könnyedén aktiválja a szűrőt a click&go rendszer segítségévelEzt a tartós funkciót nem is lehetne egyszerűbben felszerelni. Csak illessze be az AquaClean szűrőjét a Saeco automata eszpresszó kávéfőző víztartályába, aktiválja a felhasználói interfészen keresztül, és készen áll az első 5000 csészényi tiszta kávé élményére. 8 szűrőcseréig a gép nem kapcsolja vissza a vízkő-mentesítési folyamatot. Az AquaClean vízszűrővel kompatibilis automata eszpresszó kávéfőzőkön matrica található a víztartályon.
Tömeg és méretek- A csomag méretei (Szé x Mé x Ma): 95 x 60 x 120 mm
- A termék méretei (Szé x Mé x Ma): 85 x 40 x 87 mm
- Készülék tömege: 0,14 kg
Származási helyKidolgozás- A készülékház anyaga: műanyag