Razer BlackShark V3 Pro for PlayStation - BlackA Razer BlackShark V3 Pro for PlayStation - Black vezeték nélküli gaming headset segítségével maradj a zónában és zárj ki minden zavaró tényezőt a PlayStation-höz készült esport gaming fejhallgatóval, amely fejlett hibrid zajszűréssel, forgatható fülpárnákkal és hibrid memóriahabos fülpárnákkal rendelkezik, amelyek tökéletes tömítést biztosítanak a kiváló hangszigeteléshez. Szabd személyre az élményt 4 zajszűrési szinttel, amelyek a Razer Synapse vagy a Razer Audio alkalmazás segítségével állíthatók be. Az adaptív 15°-os forgatható csukló kényelmes viseletet és optimális tömítést biztosít a fülpárnákkal, amelyek így tökéletesen illeszkednek a füleidhez.
RAZER HYPERSPEED GEN-2
A Razer HyperSpeed Wireless Gen-2, az iparág legfejlettebb és leggyorsabb vezeték nélküli platformja, nem csupán egy fejlesztés – ez egy ugrás előre. A professzionális esport igényeinek megfelelően jött létre a leggyorsabb vezeték nélküli technológia a megfelelő stabilitással. A Razer HyperSpeed Wireless Gen-2 vezeték nélküli fejhallgatólenyűgöző 10 ms válaszidőt ér el, ezzel új standardot állítva a csúcskategóriás hangvisszajelzésben a gaming headsetek számára. A Razer BlackShark V3 vezeték nélküli fejhallgatót a legjobb esportolók tesztelték és bizonyították, megállja a helyét a legigényesebb és legkíméletlenebb arénákban is, ahol a teljesítményben nem lehet kompromisszumot kötni.
Nagy felbontású, professzionális hangminőség
Ahhoz, hogy olyan parancsokat adhass ki, amelyeket kérdés nélkül fogadnak el, olyan tisztaságra van szükséged, amely áttör a csata zajain. A Razer™ HyperClear Mic, a fejlett mikrofontechnológia, képes kihozni a maximumot a hangodból. A hatalmas 20 Hz-től 20 kHz-ig terjedő frekvenciatartomány lehetővé teszi a mikrofon számára, hogy a lehető legtöbb részletet rögzítse a hangodban, így pontosan úgy fogsz szólni, mint a valóságban. A fókuszált ideális hallgatási pont valós idejű zajcsökkentő algoritmusokkal van továbbfejlesztve, amelyek csillapítják a környezeti hangokat, mint az egérkattintás, gépelés és a számítógép ventilátora.
Erőteljes és ultrapontos versenyhangsúly
Emeld a játékélményed és a belemerülést olyan szintre, amiről eddig nem is hallottál, a legmodernebb hangtechnológiával, amely három hangszóró erejét egyesíti egyben. Úgy tervezték őket, hogy egyedileg hangolják a magas, közepes és mély hangfrekvenciákat. A TriForce titán meghajtók keményebb és szilárdabb anyaga különösen hatékony a vokálok tisztaságának növelésében és jobb rezonanciát biztosít, miközben elég könnyű marad ahhoz, hogy ultragyors válaszidőt és pontos hangreprodukciót garantáljon.
Precíz 3D pozícionális hangfelvételek
Érj el maximális versenyképes tudatosságot a kibővített hangszínpaddal. Aktiváld a 7.1.4 térhangzást (csak Windows 11, 23H2 vagy újabb verzióban elérhető) és élvezd a precíz felülről érkező hangot a legújabb térbeli algoritmusokkal működtetett továbbfejlesztett motorral. Ami a jó hangot a fenomenálistól megkülönbözteti, az a képesség, hogy közvetlenül az események középpontjába helyez. A teljes szórakozásba való elmerüléstől a rangsorolt játékokban szerzett versenyelőnyig, fedezd fel, hogyan javíthatja a precíz pozícionális hang a hallgatási élményedet. Az elülső, oldalsó és hátsó virtuális hangszórók 360 fokos kört alkotnak körülötted. A dedikált virtuális mélynyomó nagyobb súlyt ad a basszuseffektusoknak, mint a dübörgés és robbanások. A virtuális hangszórók készlete a fülek szintje fölé emelkedik, és vertikalitást ad a hangnak a nagyobb mélység és dimenzió érdekében.
Műszaki specifikációk- Meghajtók: Razer TriForce Bio-Cellulose 50 mm Gen 2
- Kivitel: zárt kialakítás
- Zajszűrés: passzív
- Mikrofon: levehető Razer HyperClear Full Band 12 mm mikrofon
- Hibrid szövet és műbőr memóriahab fülpárnák
- Akkumulátor üzemidő: akár 70 óra (2,4 GHz-es csatlakozás)
- Súly: 367 g
| Fej-/fülhallgató típusa |
| Kialakítás | Fülre illeszkedő (on-ear) |
| Konstrukció | Zárt |
| Mikrofon | igen |
| Csatlakozás |
| Vezeték nélküli kapcsolat | igen |
| Kapcsolat típusa | 3,5 mm Jack, Bluetooth, Rádiófrekvenciás |
| Kábel hossza | 1,5 m |
| Kábelvezetés | Egyoldalú |
| Levehető kábel | igen |
| Hangzási jellemzők |
| Min. frekvencia | 20 Hz |
| Max. frekvencia | 28 000 Hz |
| Hangszóró mérete | 50 mm |
| Impedancia | 32 Ohm |
| Szín |
| Szín | Fekete |
| Tömeg |
| Tömeg | 370 g |
| Fejhallgatók típusa |
| Fejhallgatók száma | 2 (stereo) |
| Akkumulátor |
| Akkumulátor max. üzemideje | 70 óra |
| Akkumulátor üzemideje (fülhallgató) | 70 óra |
| Akkumulátor töltése | USB-C |
| Mikrofon jellemzők |
| Min. frekvencia | 100 Hz |
| Max. frekvencia | 15 000 Hz |
| Mikrofon konstrukció | Összecsukható |
| Irányjellemző | Szűk |
| Funkciók | Eltávolítható, Mikrofon némítása, Zajkioltó |
| Platform |
| Platform | PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox Series |
| Tulajdonságok és funkciók |
| Funkciók | Hangerőszabályzás |
| További tulajdonságok | USB kábel mellékelve |
| Háttérvilágítás |
| Háttérvilágítás | Háttérvilágítás nélkül |