Szeretnél előnyt szerezni más gamerekkel szemben és jobb játékeredményeket elérni?
Akkor felkeltheti érdeklődésedet a nevezetes HyperX által készített gaming fejhallgató, amellyel még a legapróbb részletet sem fogod elszalasztani. Ez az on-ear (fülre illeszkedő) változat megfelelően takarja a fület, de mégis kompakt méretű. Zárt szerkezete lehetővé teszi a környezeti zajok teljes kizárását. Hangszigetelése javítja a 3D audió minőségét és pontosságát, amelynek hála mindig egy lépéssel az ellenfeleid előtt leszel. Más fejhallgatókkal ellentétben különlegesen hosszú, 2 m-es kábellel rendelkezik, mely egy oldalon csatlakozik. 10 és 28000 Hz közötti frekvenciasávja mellett biztos lehetsz abban, hogy az egyes hangokat a lehető legjobb minőségben fogod visszakapni. Az érzékenység befolyással van az akusztikus teljesítményre, különösképpen a hangvisszaadásra és a hangerőre. Az elsőrangú HyperX gamer fejhallgató érzékenysége: 97,5 dB/mW. A hangszóró méretét is lényeges megemlíteni, ami ebben az adott esetben 50 mm.
A minőségi HyperX Cloud Stinger 2 egyéb funkciói
Az ismert HyperX által megalkotott gaming fejhallgatónak egyetlen lelkes gamer felszereléséből sem szabadna hiányoznia. Hogy tudj kommunikálni a csapattársaiddal, ezért mikrofonnal is kiegészítették. A jobb játékélmény érdekében játék módba is átkapcsolhatod. Eme HyperX gamer fejhallgató forgatható fülkagylókkal rendelkezik, amelyek megengedik, hogy az egyik füleddel hallgasd a játékot, a másikkal pedig érzékeld a környezetedet. Ez a meglévő HyperX gamer fejhallgató PC platformhoz lett tervezve.
HyperX Cloud Stinger 2 (PC) lényegesebb jellemzői- Az ismert HyperX által tervezett gaming fejhallgatóval a legapróbb részletet sem fogod elszalasztani
- Érzékenység: 97,5 dB/mW
- A hangszóró mérete 50 mm
- Zárt kivitelezésű
- Frekvenciatartománya 10 - 28000 Hz
- A kábel hossza: 2 m
- Csatlakoztatásának típusa: 3,5 mm Jack
- Ez a meglévő HyperX gamer fejhallgató PC platformhoz lett kifejlesztve
- Impedancia: 32 Ohm
- A mikrofon érzékenysége 97,5 dB/mW
- Színkivitele fekete
- Az elsőrangú HyperX gamer fejhallgató tömege: 266 g
| Tulajdonságok és funkciók |
| További tulajdonságok | Forgatható fülpárna |
| Funkciók | Játék mód |
| Hangzási jellemzők |
| Hangszóró mérete | 50 mm |
| Impedancia | 32 Ohm |
| Min. frekvencia | 10 Hz |
| Érzékenység | 97,5 dB/mW |
| Max. frekvencia | 28 000 Hz |
| Csatlakozás |
| Kábelvezetés | Egyoldalú |
| Levehető kábel | Nem |
| Kapcsolat típusa | 3,5 mm Jack |
| Kábel hossza | 2 m |
| Vezeték nélküli kapcsolat | Nem |
| Fej-/fülhallgató típusa |
| Kialakítás | Fülre illeszkedő (on-ear) |
| Konstrukció | Zárt |
| Mikrofon | igen |
| Mikrofon jellemzők |
| Min. frekvencia | 100 Hz |
| Érzékenység | -40,5 dB |
| Mikrofon konstrukció | Összecsukható |
| Max. frekvencia | 15 600 Hz |
| Platform |
| Platform | PC |
| Háttérvilágítás |
| Háttérvilágítás | Háttérvilágítás nélkül |
| Tömeg |
| Tömeg | 266 g |
| Szín |
| Szín | Fekete |