A bejelentkezéshez kérjük adja meg adatait:




| Általános jellemzők | |
| Terméktípus | Cső |
| Felhasználási hely | Beltéri |
| Melegítés típus | Fűtőanyag |
| Kompatibilis | Csempe |
| Csomag tartalma | 1 x Cső |
| Smart | Nem |
| Technikai jellegzetességek | |
| Fűtött felület | 50 m² |
| Maximális nyomás | 10 bar |
| Maximum hőmérséklet | 95 °C |
| Méretek | |
| Hosszúság | 500 m |
| Cső átmérő | 16 mm |


