Beko B1RMLNE444XB, Egyajtós hűtő, 365 l, No Frost, AeroFlow, LED világítás, E energiaosztály, M 186,5 cm, Ezüst
A Beko egyajtós B1RMLNE444XB hűtőszekrénye tökéletesen illeszkedik konyhájába, frissen és jól szervezetten tartja az ételeket. Ez a 365 literes űrtartalmú Beko egyajtós hűtőszekrény az innovatív AeroFlow™ technológiával rendelkezik, amely egyenletesen osztja el a hőmérsékletet és minimalizálja a hőmérséklet-ingadozásokat. Ezenkívül a Vacation mode funkció és az állítható termosztát gondoskodik arról, hogy az élelmiszerek frissek maradjanak, minimális energiafogyasztás mellett.
AeroFlow™
Az egyenletes hőmérséklet-eloszlás és a hőmérséklet-ingadozások minimalizálása révén a hűtőtérben minden szinten csökkenthető a friss élelmiszerek kiszáradási jelensége. Így az AeroFlow technológia használatának köszönhetően a friss élelmiszerek frissessége, megjelenése és lédússága tovább megmarad.
LED világítás
Optimális világítást biztosít villanyszámla felszámítása nélkül. Gazdaságos és hatékony világítás.
Tejtermék
Ebben a rekeszben alacsonyabb hőmérséklet biztosított, mint a hűtőszekrényben, ideális az alacsonyabb tárolási hőmérsékletet igénylő termékek (kolbász, tejtermék stb.) vagy azonnali fogyasztásra szánt hús-, csirke- vagy haltermékek tárolására. Gyümölcsök és zöldségek nem tárolhatók ebben a rekeszben.
Zöldség és gyümölcs doboz
Tágas rekesz, amely a gyümölcsök és zöldségek legjobb körülmények között történő tárolására szolgál.
Ajtónyitó hangjelző
A hangjelzés akkor aktiválódik, ha a hűtőszekrény ajtaja több mint egy percig nyitva marad.
Palacktartó
Krómozott palacktartó.
Megfordítható ajtók
A hűtőajtók nyitási iránya a helykorlátoktól függően változtatható. Az ajtók az innovatív kialakításnak és a kiegészítő oldalsó zsanéroknak köszönhetően bal vagy jobb oldalra szerelhetők.
Állítható termosztát
A hűtőrendszer kifogástalanul működik minimális energiafelhasználással, a hőmérséklet pedig egy kéznél lévő, jól elhelyezett termosztát segítségével állítható, hogy véletlenül se működjön.
Hűtőventillátor
A hűtőrekeszbe szerelt ventilátornak köszönhetően a hideg levegő egyenletesen oszlik el a készülék belsejében, és egyben jobb hűtési teljesítményt biztosít.
Biztonsági üvegpolcok
A biztonsági üvegpolcok 25 kg-ig ellenállnak, és ideálisan elosztják a rendelkezésre álló helyet.
Nem gyúlékony anyagok
Az anyagok, amelyekből a Beko fagyasztók készülnek, fokozott használati biztonságot és védelmet nyújtanak a környezeti tényezőkkel szemben.
TUV minősítés
A Beko hűtőszekrények TUV tanúsítvánnyal rendelkeznek, ami megerősíti, hogy megfelelnek a kategóriára jellemző összes építési és biztonsági szabványnak.
Állítható biztonsági üvegpolcok
A biztonsági üvegből készült állítható polcok 25 kg-ig ellenállnak, és ideálisan rekeszre osztják a rendelkezésre álló helyet.
Nyaralás mód
Ezzel a funkcióval energiát takaríthat meg, és a hűtőszekrényt működésben tartja, még akkor is, ha nyaralni indul. Az élelmiszerek frissek maradnak, minimális energiafelhasználással.
| Általános tulajdonságok |
| Használat | Konyha |
| Általános jellemzők |
| Beépítés típusa | Standard |
| Ajtók száma | 1 |
| Nettó űrtartalom | 365 l |
| Ajtó nyítása | Megfordítható ajtó |
| No Frost hűtőrendszer | Hűtőszekrény |
| Hűtőrendszer | No Frost |
| Kompresszorok száma | 1 |
| Szín | Ezüstszín |
| Hűtőszekrény |
| Hűtőszekrény nettó térfogata | 365 l |
| Hűtőszekrény leolvasztó rendszer | Automatikus |
| Hűtő polcok száma | 5 |
| Ajtórekeszek száma | 4 |
| Speciális rekeszek | Zöldség és gyümölcs rekesz Polc palackokhoz |
| Hozzátartozó kiegészítők | Tojástartó |
| Polcok anyaga | Biztonsági üveg |
| Vízadagoló | Nem |
| Főbb jellemzők |
| Technológia | No Frost AeroFlow |
| Tulajdonság | LED megvilágítás Vakáció üzemmód Megfordítható ajtó TUV tanúsítás Gyulladásmentes anyag XXL palacktartó Beépített ventilátor Nyitott ajtó hangjelzés |
| Energiatakarékosság és teljesítmény |
| Zajszint | 35 dB |
| Energiahatékonysági osztály | E energiaosztály |
| Klímaosztály | SN-T |
| Évi energiafogyasztás | 143 kWh |
| Méretek |
| Magasság | 186.5 cm |
| Szélesség | 59.7 cm |
| Mélység | 70.9 cm |
| Súly | 66 kg |