Anda Seat Kaiser 3E XL, Maroon PVCHinta mechanikával működik. Ez egy egyszerű megoldás, amely megfelelő ellenállással rendelkezik a visszadőlés ellen, így jobb tartást biztosít. A fantasztikus Anda Seat gamer szék szerkezetének anyaga fém. Mivel játék közben a könyök támasztása is fontos, ez okból a gyártó magasság, felső rész elforgatása, mozgatás előre/hátra és mozgatás jobbra/balra kartámaszt tett rá. A fejtámasz a gamer székek esetében majdnem elengedhetetlen és támogatja az egész test megtámasztását, egészen a nyaki gerincig. Hosszú, játékkal töltött órák esetében jó szolgálatot tesz a deréktámasz is, ami segít, hogy a megfelelő pozícióban ülj. Ha szeretnéd kihasználni a hosszú órákig tartó ülést, a dinamikus ülés lesz a megfelelő választás, ami lehetővé teszi az izmok enyhén aktív átmozgatását. A fantasztikus Anda Seat Kaiser 3E XL, Maroon PVC az ülésmagasság beállítását szintén lehetővé teszi, amelynek hála a hosszabb ülések során is maximum komfortot szavatol. Ennél a modelltípusnál a lábkeresztet és a lábakat fém anyagból készítették.
Főbb előnyök:
- A szuper piros szín még jobban kihangsúlyozza a kedvelt Anda Seat által készített gamer szék látványos dizájnját
- Hintamechanika a kényelmes támasztásért
- A dinamikus ülésnek köszönhetően még játék alatt is aktívan fogsz ülni
- A fejtámla az egész hát, de főként a nyaki gerinc tartását biztosítja
- Tartós fém konstrukció
- A menő Anda Seat gamer szék maximum teherbírása: 150 kg
- A gamer szék huzatának anyaga: szintetikus bőr
- A tartós, fém lábak megfelelő stabilitást biztosítanak
- A gumis kerekek kíméletesek a padlóhoz és csendesen gurulnak
- A deréktámasz a helyes pozícióban tartja a hátadat
- Az ülőke töltőanyaga Hideg hab (HR hab)
- Testreszabhatóság: háttámla vízszintes helyzetbe állítása, ülésmagasság, fejtámla magassága, deréktámasz magassága és pozíció rögzítése
Anda Seat Kaiser 3E XL, Maroon PVC gamer szék kiváló minőségű anyagokból
A klassz Anda Seat gamer szék nagyszerű kényelmet biztosít a PC előtt. A remek Anda Seat Kaiser 3E XL, Maroon PVC szintetikus bőr bevonata látványos megjelenésű és kellemes tapintású. Az üléspárnát ún. hideghabból gyártották, ami egy modern és flexibilis anyag. A sima gurulást a gumi bevonattal készült garantálják, amelyek jól bírják a terhelést és nem akadnak el.
| Terhelés |
| Maximális terhelhetőség | 150 kg |
| Méret & Tömeg |
| Minimális ülésmagasság | 46 cm |
| Szék/fotel szélessége | 57 cm |
| Szék/fotel tömege | 28 kg |
| Maximális ülésmagasság | 52 cm |
| Háttámla max. magassága | 133 cm |
| Ülés szélessége | 54 cm |
| Kerekek |
| Felület kerekek szerint | Univerzális |
| Kerekek anyaga | Gumírozott |
| Görgők | Görgős |
| Anyag |
| Bevonat anyaga | Szintetikus bőr |
| Ülőke töltőanyaga | Hideg hab (HR hab) |
| Lábkereszt/lábak anyaga | Fém |
| Konstrukció anyaga | Fém |
| Üléshuzat típusa | Kárpit |
| Konstrukció |
| Mechanika | Hinta |
| Támlák | Deréktámasszal, Fejtámlával |
| Ülőke | Egyensúlyozó elemekkel |
| Beállítási lehetőségek | Deréktámasz magassága, Fejtámla magassága, Háttámla vízszintes helyzetbe állítása, Pozíció rögzítése, Ülésmagasság |
| Konstrukció | Forgó |
| Összeszerelés | A vevőnek kell összeszerelni |
| Kartámaszok |
| Kartámaszok beállítása | Felső rész elforgatása, Magasság, Mozgatás előre/hátra, Mozgatás jobbra/balra |
| Kartámasz típusa | Állítható |
| Kartámasz tulajdonságai | Kárpitozott |
| Szín |
| Szín | Piros |
| Rendeltetés |
| Rendeltetés | Gamer |
| Típus | Irodai szék |
| Felszerelés |
| Szék felszereltsége | Masszázs funkció |