Anda Seat Kaiser 3E XL, Gray Blue Fabric
A minőségi Anda Seat Kaiser 3E XL, Gray Blue Fabric egy alaposan átgondolt tervezésű, kedvelt modell, amely sokkal kényelmesebbé teszi a játékot. Hinta mechanikával büszkélkedhet. Ez egy olyan megoldás, amely biztosítja a háttámla merevségét. A kiváló minőségű Anda Seat gamer szék konstrukciójának anyaga fém. Mivel játék során a könyök támasztása is fontos, evégett a gyártó magasság, felső rész elforgatása, mozgatás előre/hátra és mozgatás jobbra/balra kartámasszal gyártotta. A fejtámla a gamer székeknél gyakorlatilag kötelező felszereltség, így ezzel a modellel kényelmesen megtámaszthatod a nyakadat és a fejedet. Hosszú, játékkal töltött órák esetében jó szolgálatot tesz a deréktámasz is, ami segít a helyes testtartásban. Ha az ülést még egészségesebbé szeretnéd tenni, az egyensúlyozós jegyekkel rendelkező ülés lesz a jó választás, ami aktív ülést tesz lehetővé. A minőségi Anda Seat Kaiser 3E XL, Gray Blue Fabric az ülésmagasság beállítását egyaránt lehetővé teszi, amelynek hála hosszabb ülés esetén is megfelelő komfortot szavatol. Ennél a modelltípusnál a lábakat és a lábkeresztet fém anyagból készítették.
Fontosabb jellemzők:
- A klassz kék szín még inkább kiemeli a kedvelt Anda Seat által gyártott gamer szék lenyűgöző kivitelét
- Hintamechanika a komfortos támasztásért
- A dinamikus ülésnek hála még játék során is aktívan fogsz ülni
- A fejtámla az egész hát, de főként a nyaki gerinc tartását biztosítja
- Erős fém konstrukció
- A klassz Anda Seat gamer szék maximum teherbírása: 150 kg
- A gamer szék huzata: textil
- A gamer szék huzata: Textil
- Az alsó rész fémből készült
- A gumis kerekek csendesen gurulnak a padlón
- A deréktámasz nem engedi, hogy görnyedten ülj
- Az ülőke töltőanyaga: Hideg hab (HR hab)
- Testreszabhatóság: háttámla vízszintes helyzetbe állítása, ülésmagasság, fejtámla magassága, deréktámasz magassága és pozíció rögzítése
Anda Seat Kaiser 3E XL, Gray Blue Fabric gamer szék minőségi anyagokból
A klassz Anda Seat gamer szék új szintre emeli a játékélményt. A textil anyaga kényelmes és légáteresztő. Az ülőrész párnázatát ún. hideghabból gyártották, ami egy modern és flexibilis anyag. A sima gurulást a gumi garantálják, amelyek jól bírják a terhelést és nem akadnak el.
| Terhelés |
| Maximális terhelhetőség | 150 kg |
| Méret & Tömeg |
| Minimális ülésmagasság | 46 cm |
| Szék/fotel szélessége | 57 cm |
| Szék/fotel tömege | 28 kg |
| Maximális ülésmagasság | 52 cm |
| Háttámla max. magassága | 133 cm |
| Ülés szélessége | 54 cm |
| Kerekek |
| Felület kerekek szerint | Univerzális |
| Kerekek anyaga | Gumírozott |
| Görgők | Görgős |
| Anyag |
| Bevonat anyaga | Textil |
| Ülőke töltőanyaga | Hideg hab (HR hab) |
| Lábkereszt/lábak anyaga | Fém |
| Konstrukció anyaga | Fém |
| Üléshuzat típusa | Kárpit |
| Konstrukció |
| Mechanika | Hinta |
| Támlák | Deréktámasszal, Fejtámlával |
| Ülőke | Egyensúlyozó elemekkel |
| Beállítási lehetőségek | Deréktámasz magassága, Fejtámla magassága, Háttámla vízszintes helyzetbe állítása, Pozíció rögzítése, Ülésmagasság |
| Konstrukció | Forgó |
| Összeszerelés | A vevőnek kell összeszerelni |
| Kartámaszok |
| Kartámaszok beállítása | Felső rész elforgatása, Magasság, Mozgatás előre/hátra, Mozgatás jobbra/balra |
| Kartámasz típusa | Állítható |
| Kartámasz tulajdonságai | Kárpitozott |
| Szín |
| Szín | Kék |
| Rendeltetés |
| Rendeltetés | Gamer |
| Típus | Irodai szék |