Ferro elosztó-gyűjtő, áramlásmérőkkel felszerelve, szelepek és szellőzők 12 csatorna
A Fornello adagolók rozsdamentes acélból készült áramlásmérőkkel és szelepekkel vannak felszerelve, amelyek maximális korrózióállóságot biztosítanak és optimális hosszú távú működést garantálnak.
A konzolok merevséget kölcsönöznek a szerkezetnek, ugyanakkor biztosítják, hogy a készülék rúdjai közötti rögzített távolság megmaradjon.
A rozsdamentes acél elosztók radiátoros fűtési rendszerekben, padlófűtési rendszerekben vagy kombinált rendszerekben használhatók.
| Általános jellemzők |
| Terméktípus | Adagoló |
| Felhasználási hely | Beltéri |
| Melegítés tipus | Fűtőanyag |
| Kompatibilis | Csempe |
| Csomag tartalma | 1 x Elosztó |
| Smart | Nem |
| Technikai jellegzetességek |
| Fűtött felület | 120 m² |
| Maximum hőmérséklet | 120 C |
| Méretek |
| Hosszúság | 635 mm |
| Szélesség | 380 mm |
| Vastagság | 90 mm |
| Cső átmérő | 1 inch |
| Súly | 6.33 kg |